Menu

Karta dźwiękowa CREATIVE Sound Blaster AE-7

Cechy produktu
  • Producent CREATIVE 
Opis

Karta dźwiękowa wewnętrzna Sound Blaster AE-7 DAC Najnowszy Sound Blaster AE-7 wznosi poprzeczkę - usłysz idealną czystość dźwięku i ogromne doświadczenie Sound Blaster w przetwarzaniu dźwięku i przekonaj się, jak wieloletnie doświadczenie Creative wpływa na jakość dźwięku.DACWysokiej rozdzielczości przetwornik ESS SABRE klasy 9018 z bardzo czystym strumieniem dźwięku cechujący się zakresem dynamiki 127 dB DNRTHD + NDo -120 dB, 0,0001%Zdolności odtwarzaniaCzysty, wyśmienity dźwięk przy 32-bit / 384 kHz PCM oraz odtwarzaniem DSD64Wzmacniacz słuchawkowyNiezwykle niska impedancja wyjściowa 1, wsparcie 16 do słuchawek studyjnych o impedancji 600, w tym wysokiej jakości planarne, magnetycznie słuchawki.Dźwięk przestrzenny i kodowanieNiezależny dźwięk przestrzenny 5.1 dla głośników, wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1 dla głośników i słuchawek, Dolby Digital Live, kodowanie DTS Connect i wirtualizacja przestrzenna Sound BlasterWygodaModuł kontroli dźwięku - umożliwiający szybki dostęp do pokrętła głośności, złącza I/O 6,3 mm i 3,5 mm do mikrofonu i słuchawek.

dodatkowo układ mikrofonów gwarantujący bezproblemową komunikacjęEfekty dźwiękowePełen zestaw udoskonaleń audio, w tym konfigurowalny korektor i profile dźwiękowe, Surround, Crystalizer, Bass, Smart Volume i Dialog Plus, które ponadto wzmacniają dźwięk.

w przypadku graczy Scout Mode to funkcja, której nie można przegapić!dopasowanieNowe i lepsze oprogramowanie Sound Blaster Command do dalszego regulowania dźwięku, z prędkim włączaniem i wyłączaniem przełącznika do aktywacji albo dezaktywacji efektów przetwarzania dźwiękuDźwięk Z Przyspieszeniem SprzętowymDodanie AE-7 do komputera oznacza w zasadzie jedną rzecz - jest to dodanie przeznaczonego czterordzeniowego procesora zaprojektowanego w celu dostarczania za pośrednictwem komputera istotnie czystego i umocnionego dźwięku bez przeciążania procesora.

Sound Blaster zarządza przetwarzaniem dźwięku jedynie poprzez kartę, zwalniając moc obliczeniową procesora na inne zadania.Czysta I Żywa Czystość DźwiękuUlepszony dźwięk będzie brzmiał tak dobrze jak dostarczające go komponenty, a w sytuacji AE-7 nie obowiązują żadne ograniczenia.

AE-7 jest wyekwipowany w przetwornik DAC klasy 9018 ESS SABRE, który zapewnia niezwykle czysty strumień audio z zakresem dynamiki 127 dB DNR przy częstotliwości odtwarzania do 32-bit / 384 kHz PCM i odtwarzaniem DSD64.

Jeśli celem poszukiwań jest bezbłędnie czysty dźwięk, AE-7 przekroczy wszelkie oczekiwania.dobrany, Niezależny, Podwójny Wzmacniacz Słuchawkowy XampKomponenty klasy audiofilskiej i jakości kinowej zasługują na wzmacniacz słuchawkowy klasy audiofilskiej.

AE-7 zaopatrzony jest w podwójny wzmacniacz słuchawkowy Xamp, w którym każdy nausznik otrzymuje swoją własną moc od pierwszego etapu wzmocnienia aż po wytworzenie dźwięku.konsekwencją końcowym jest jedwabiście gładki dźwięk, niezależnie od tego, jak dynamiczna albo wymagająca może być dana scena dźwiękowa.

w sytuacji mistrzowskich użytkowników niezależny podwójny wzmacniacz Xamp zaspokaja choćby najistotniej wymagające zapotrzebowania znamionujące audiofilów poszukujących muzyki w jej oryginalnej formie i chcących jej doświadczać zgodnie z zamierzeniami twórców.gwarantuje także nad wyraz niską impedancję wyjściową 1, która może zasilać słuchawki studyjne o impedancji 600, w tym wysokiej jakości planarne, magnetycznie słuchawki.Niezależny I Wirtualny Dźwięk Przestrzenny W Jakości KinowejBez względu na to, czy chodzi o słuchawki czy głośniki, AE-7 jest w stanie przyjmować źródła stereo lub wielostrumieniowe i przekształcać je w porywający, kinowy dźwięk.

Obsługuje niezależny dźwięk 5.1 na głośnikach i wirtualny dźwięk przestrzenny do 7.1 na głośnikach i słuchawkach. Istnieje możliwość przystępnego przełączania się między słuchawkami i głośnikami w czasie rzeczywistym, w sytuacji gdy można w pełni radować się mocą basów lub trzeba skorzystać z opcji słuchawek.Dolby Digital Live i kodowanie DTS Connect na dodatek wzbogacają ofertę przekazywania dźwięku do zewnętrznych maszyn audio.Niewiarygodne PrzetwarzanieI to nie wszystko!

Dzięki trzydziestoletniemu doświadczeniu w przetwarzaniu dźwięku Sound Blaster AE-7 zagwarantuje pełen pakiet udoskonaleń. Surround pozwala w pełni pogrążyć się w muzyce, Crystallizer pomaga poprawić zakres dynamiki dźwięku, a Bass daje obszerniejszą siłę uderzenia na niskich tonach.

Co więcej technologia CrystalVoice wzmacnia głos w celu uzyskania czystych nagrań i komunikacji podczas gry.Pełna kontrola nad zestawem audioNowo zaprojektowany pakiet oprogramowania Sound Blaster Command został udoskonalony w oparciu o opinie użytkowników i członków społeczności.

dzisiaj łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej przystosować dźwięk do konkretnych potrzeb.Chodzi o czysty dźwięk bez efektów i przetwarzania podczas słuchania muzyki? A może lepiej przekraczać kolejne granice doświadczania dźwięku poprzez użycie lepszych efektów dźwiękowych Sound Core3D w grach? Opcja zapisywania wielu profili i płynnego przełączania się pomiędzy nimi rozszerza możliwości w zakresie zmiany muzyki, gier lub filmów.Moduł Kontroli DźwiękuŁatwa kontrola dzięki ACM, który jest zintegrowany z zastosowaną magistralą mikrofonów, złączami 6,3 mm i 3,5 mm dla wejść i wyjść mikrofonu i słuchawek.

Głośność można wygodnie regulować za pomocą pokrętła na urządzeniu ACM - wszystko znajduje się w zasięgu ręki.Chipset: Technologie: oczekiwania sprzętowe: Oprogramowanie: Akcesoria w pakiecie: rozmiary: Pozostałe parametry:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.