Menu

Karta dźwiękowa UNITEK Y-247A

Cechy produktu

  • Producent Unitek 

Opis

Karta dźwiękowa UNITEK Y-247A Unitek Y-247A karta dźwiękowa na USB to nadzwyczajne rozwiązanie problemu braku portu słuchawkowego i mikrofonowego w coraz cieńszych ultrabookach. Perfekcyjnie zastąpi nam jeszcze oryginalną kartę dźwiękową notebooka, która uległa uszkodzeniu.

Podłączamy ją do portu USB i... GRA bo jest Plug & Play Warto zwrócić uwagę na prezencję. To porządnie produkowany aluminiowy adapter o wyjątkowo niewielkich wymiarach. Wspaniale nadaje się do większości wypasionych notebooków.

Porty są na tyle od siebie odległe,bezproblemowo podłączymy tam każde słuchawki. Najważniejsze jednak to nie jak karta wygląda lecz jak GRA. W Y-247A wykorzystano najnowszy chipset C-Media. Jakość dźwięku nadzwyczajna.

Częstotliwość próbkowania to 196 kHz. Stosunek sygnału do szumu to optymalnie 83.1 dB dla wejścia mikrofonowego i 93.7 dB dla wyjścia słuchawkowego. Ważne detale: -chipset: C-MEDIA-CM108B, -materiał pokrywy: aluminium, -USB 2.0, kompatybilna z USB audio transmission revision 2.0, -wejscia: 1 x mikrofon, 1 x głośniki/słuchawki, -częstotliwość próbkowania DAC: 192 kHz 16/24 bit, -częstotliwość próbkowania ADC: 96 kHz 16bit, -stosunek sygnału do szumu dla wyjscia słuchawkowego: 93,7 dB, -stosunek sygnału do szumu dla wejścia mikrofonowego: 83,1 dB, -kompatybilna z I2S/PCM/TDM, -Plug & Play, nie wymaga instalacji sterowników, -współpracuje z systemami: Win XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64); Linux, Mac OS....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.