Menu

Adata microSD Premier 32GB UHS1/CL10/A1+adapter

Cechy produktu
  • Producent Adata 
  • Pojemność 32 GB
  • Rodzaj microSD 
Opis

Bezproblemowe podłączanie klawiatury do dowolnego portu USB komputera. Przewód USB 1,8 m (6 stóp) w zestawie zagwarantuje dużo miejsca na dopasowanie położenia klawiatury w miejscu pracy.Dogodnie zlokalizowany czytnik kart inteligentnych został umieszczony na górze klawiatury w zasięgu Twojego wzroku, aby przypominać o wyciągnięciu karty.

Zgodność z kartami inteligentnymi klasy A, B i C zapobiega włamaniom i zmianom oprogramowania firmware w klawiaturze.Połącz swój komputer osobisty z elegancką, odnowioną i zmniejszoną klawiaturą o należycie znanym układzie, klawiszach funkcyjnych i klawiaturze numerycznej, która pozwoli zaoszczędzić miejsce.

Unowocześnione wskaźniki LED informują, czy klawisze Caps lock, Num lock albo Scroll są aktywne.Roczna ograniczona gwarancja zapewnia poczucie pewności.Zadbaj o ciche środowisko pracy, które zapewnią nasmarowane klawisze, i nie martw się przypadkowo rozlanymi płynami – zastosowane otwory odpływowe sprawiają, iż klawiaturę łatwo utrzymać w czystości.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.