Menu

Adata microSD Premier 64GB UHS1/CL10/A1+adapter

Cechy produktu
  • Producent Adata 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj microSD 
Opis

Oszczędzaj energię dzięki wygodnemu wyłącznikowi zasilania i unikaj niespodziewanek dzięki pomocnej kontrolce LED, która poinformuje Cię o niskim stanie naładowania akumulatora. Ładuj klawiaturę w trakcie pracy, podłączając jej przewód micro-USB do dowolnego portu USB komputera.Pracuj nawet 10 metrów od komputera dzięki nanoodbiornikowi USB Link-5, będącemu w dodatku bezprzewodowym koncentratorem dla maksymalnie czterech dodatkowych akcesoriów Link-5, co oznacza mniej zajętych portów USB w komputerze.Prowadź wirtualne konferencje dzięki specjalnym klawiszom Skype for Business® do sterowania typowymi funkcjami wideo i połączeń, a także diodom LED, które wskazują przychodzące połączenia, wyciszenie dźwięku, udostępnienie ekranu i zastosowanie kamery internetowej.Roczna ograniczona gwarancja zapewnia poczucie pewności.Zoptymalizuj sprawność dzięki pozwalającej zaoszczędzić przestrzeń smukłej konstrukcji oraz wyjątkowo cichym klawiszom nożycowym, które zapewnią precyzję i płynność podczas pisania.

Pracuj wygodnie, korzystając z regulowanego kąta nachylenia i nie przejmuj się zalaniem klawiatury niewielką ilością płynu.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.