Menu

COMPACT FLASH EXTREME PRO 160MB/s 128GB

Cechy produktu

  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 128 GB
  • Rodzaj CF 

Opis

SanDisk Extreme Pro CF 128GB 160 MB/s to karta pamięci, która jest wystarczająco szybka, aby nadążyć za twoją zaawansowaną lustrzanką cyfrową. Dzięki błyskawicznej szybkości (prędkość zapisu do 160MB na sekundę) można robić zdjęcia seryjne, wykorzystując cały potencjał fachowe lustrzanki.

Dzięki 128 GB miejsca na karcie będziesz gotowy na więcej fotografii RAW + JPEG i filmów w wysokiej rozdzielczości. Marka SanDisk zaprojektowała sterownik Power Core Controller, który dostarcza wystarczający bufor dla twojego aparatu.

Ta karta zapewnia profesjonalną sprawność dzięki szybszemu i skuteczniejszemu przenoszeniu danych obrazu na dysk. * Power Core Controller i ulepszone przetwarzanie super-równoległe - ESP: ta technika pozostała wyprodukowana przez producenta SanDisk w celu powiększenia poziomu produktywności dysku.

* Przetestowano pod kątem wydajności w temperaturach od -25°C do 85°C. * Spełnia specyfikację CFA typ I. Karty. * Ochrona przed wstrząsami i silikonowa warstwa wewnętrzna RTV dla ochrony przed wilgocią.

* Objęta rygorystycznymi procedurami testowania w warunkach skrajnych i naszą dożywotnią gwarancją.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.