Menu

COMPACT FLASH EXTREME PRO 160MB/s 32GB · 600X

Cechy produktu
  • Producent SANDISK 
  • Pojemność 32 GB
  • Rodzaj CF 
Opis

SanDisk Extreme Pro® CompactFlash® 32GB 160MB/s

szczególnie wysoka objętość, pokaźniejsza wydajność fotografii seryjnych i najkorzystniejsza jakość nagrań video, to mocne strony najnowszych kart pamięci SanDisk CompactFlash Extreme Pro.

skrajna szybkość przesyłania – do 160 MB/s oraz szybkość zapisu – 150 MB/s to gwarancja najwyższej skuteczności działania, jakiej można spodziewać się po światowym liderze w kartach pamięci flash. Ta wiodąca w branży flash karta pamięci jest zoptymalizowana do potrzeb profesjonalistów, pracujących z nagraniami w jakości 4K i Full HD.

Karty pamięci SanDisk CompactFlash Extreme Pro zaprojektowane są do pracy w najtrudniejszych warunkach. Są wodoodporne, oporne na wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie oraz wyjątkowo wysokie i niskie temperatury (mogą pracować w zakresie temperatur od -25oC do 85oC). Dzięki czemu możesz ich używać w każdym klimacie. Nawet jeśli Twoje urządzenie nie przetrwa ekstremalnych warunków, możesz być spokojny o kartę SanDisk CompactFlash Extreme Pro.EAN: 0619659102432
Gwarancja: gwarancja wieczysta
Kod dostawcy: SDCFXPS-032G-X46
pojemność pamięci flash: 32 GB
rodzaj kart pamięci: Compact Flash
prędkość odczytu: 160 MB/s
szybkość zapisu: 150 MB/s
kanon pamięci SD / CF: 1067X
Adapter: Nie
Czytnik USB: Nie
Pozostałe właściwości: - dedykowana dla profesjonalnych kamerzystów i fotografów- Zoptymalizowana do nagrań video 4K - UDMA 7- szybkości przesyłania do 160MB/s dla fotografii w trybie fotografii seryjnych- Obsługuje VPG-65 do podtrzymywania szybkości zapisu wideo 65MB/s - Możliwość pobrania oprogramowanie RescuePRO ® usprawniającego odzyskiwanie przypadkowo usuniętych fotografii lub nagrań.- Temperatury pracy: -25ºC to 85 ºC- Temperatury przechowywania: -40ºC to 85ºC
rozmiary: 43 mm x 36 mm x 3.3 mm
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.