Menu

GOODRAM microSDHC 16GB class 10 UHS I - M1A0-0160R12

Cechy produktu
  • Producent GoodRam 
  • Pojemność 16 GB
  • Rodzaj microSDHC 
Opis

szybki interfejs UHS-IW karcie zastosowano prędki interfejs UHS-I, który znacząco wpływa na powiększenie parametrów pracy do 100 MB/s (odczyt) i od 10 MB/s (zapis). Ma to bezpośredni wpływ na jakość i bezawaryjność wykonywanych operacji.obfite wykorzystanieDzięki klasie szybkości UHS-I karta GOODRAM zezwala na uchwycenie rewelacyjnego ujęcia na każdym urządzeniu? nie ważne czy w kamerze sportowej, smartfonie, czy innym urządzeniu wyposażonym w slot microSD.Uchwyć najkorzystniejszy momentDzięki wykorzystaniu adaptera (w pakiecie M1AA) można powiększyć funkcjonalność karty microCARD.

Dzięki adapterowi karta microCARD może być użytkowana w aparatach, PC i laptopach z gniazdem kart SD.Wieczysta gwarancja i atrybuty karty pamięci M1A0/M1AA to: niepodatność na wstrząsy, promienie RTG, promieniowanie magnetyczne, czy wodoodporność.

Dzięki najwyższej jakości, staranie wyselekcjonowanym komponentom sprawdzą się świetnie w ekstremalnych warunkach.Wszystkie karty pamięci serii GOODRAM zostały objęte dożywotnią gwarancją na dowód skrupulatności jakie polski marka wkłada w ich produkcję....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.