Menu

INTEGRAL Micro SDXC Cards CL10 64GB Ultima Pro UHS-1 up to 90MB/s transfer with Adapter to SD Card

Cechy produktu
  • Producent INTEGRAL MEMORY PLC 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj microSDXC 
Opis

 KARTA PAMIĘCI INTEGRAL 64GB + ADAPTER CLASS 10 UHS-I micro SDXC Cards Ultima Pro - UHS-1 90 MB/s transfer INMSDX64G10-90U1 pojemność: 32GB Interfejs UHS-I Klasa 10 prędkość transferu do 100 MB/s Karty pamięci microCARD z interfejsem UHS-I nieprzeciętnie sprawdzą się w prekursorskich urządzeniach.

Super prędki interfejs UHS-I pozwoli na pełne użycie atutów postępowych smartfonów i tabletów, a załączony w komplecie M1AA adapter umożliwi wykorzystanie karty micro także w innych urządzeniach ze slotem kart SD.

Superszybki interfejs UHS-I użycie prędkiego interfejsu UHS-I znacząco wpływa na zwiększenie parametrów – 100 MB/s (odczyt) i 10 MB/s (zapis). Ma to bezpośredni wpływ na jakość i bezusterkowość realizowanych operacji takich jak fotografie seryjne, slow motion, tworzenie filmów poklatkowych czy transmisja na żywo w jakości HD.

Adapter załączony do karty Adapter, który znajduje się w komplecie M1AA, pozwoli na powiększenie funkcjonalności karty micro. Dzięki adapterowi karta micro może znaleźć wykorzystanie w aparatach fotograficznych oraz kamerach, może służyć także do przenoszenia informacji jeśli laptop nie optymalnego slotu.

Kompatybilność karty Interfejs UHS-I jest kompatybilny wstecz z urządzeniami obsługującymi standard pracy SD 2.0. W takim wypadku karta będzie pracowała z znikomymi parametrami pracy odpowiadającymi 10 klasie prędkości (min.

10 MB/s)....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.