Menu

Karta MicroSD Samsung MB-MP32GA/EU EVO mSD +Adapter - MB-MP32GA/EU - MB-MP32GA/EU Darmowy odbiór w 20 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Pojemność 32 GB
  • Rodzaj microSD 
Opis

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu Poczwórna ochrona Linia Akcesoria Po prostu właściwa karta Więcej miejsca i wyższa prędkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu informacji używaj karty o największej objętości i szybkości odczytu w swojej klasie.

nieprzeciętna do rejestracji i odtwarzania wideo Full HD, oszałamiająca efektywnością i wytrzymałością...z kartą EVO nie umknie Ci nic z bogactwa życia. * Wsparcie 4K UHD tylko w kartach o pojemności 256GB, 128GB i 64GB.

Kompatybilność hosta sprzętów może się różnić. Niezwłoczne szybkości zapisu i odczytu Nagrywaj i oglądaj filmy Full HD bez zakłóceń. Superwysoka prędkość odczytu wynosząca do 100 MB/s sprawia, że dzięki karcie EVO 32 GB przesłanie na notebook video ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund.* Rejestruj znakomite, wysokiej jakości fotografie i filmy i natychmiast je udostępniaj.

* Wymienioną powyżej szybkość odczytu przekazano na podstawie wyników testów wewnętrznych przeprowadzonych w warunkach kontrolowanych. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od pojemności karty.

Żyj pełnią życia Nigdy już nie martw się, iż zabraknie Ci miejsca. Pamięć 32 GB pomieści 4 godziny video Full HD, 6 godzin video HD albo 7500 fotografii.* Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę.

* Powyższe dane przedstawiono w oparciu o testy wewnętrzne przeprowadzone z wykorzystaniem Samsung Galaxy S7 jako urządzeniem hostowym i przy założeniu, iż przeciętnie rzeczywista objętość wynosi 93,1% tej, którą podana jest na karcie.

Rzeczywista pamięć może być niższa niżeli ta, którą przekazano na karcie. Rozszerzona kompatybilność Karty EVO – zarówno SD, jak i microSD – są kompatybilne z szeroką gamą maszyn, umożliwią Ci więc choćby nagranie pełnego szczegółów wideo Full HD.

dołączony do zestawu adapter SD nadaje się do większości sprzętów niemal wszelkich marek, jednocześnie zachowując niesamowitą prędkość i sprawność kart EVO. Poczwórna ochrona Twoje doświadczenia są niezastąpione – i bezpieczne.

Karty EVO chronione są w czwórnasób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie¹, ekstremalne temperatury², lotniskowe rentgeny³ i pola magnetyczne równe temu, jakie buduje rezonans magnetyczny⁴.

marka Samsung zapewnia dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję. ¹ Potwierdzona dokumentem wodoodporność zgodna z IEC 60529 i IPX7. ² Temperatura wykorzystywania między -25°C a 85°C, temperatura przechowywania pomiędzy -40 a 85 °C.

³ Do 50 Rentgenów. ⁴ Do 15 000 Gausów. * Samsung nie ponosi odpowiedzialności za i) uszkodzenia i/albo utratę danych ani ii) koszty poniesione w związku z odzyskaniem danych zapisanych na karcie pamięci.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.