Menu

Karta MicroSD Silicon Power 8GB (SP008GBSTH010V10-SP) Darmowy odbiór w 21 miastach!

Cechy produktu
  • Producent Silicon Power 
  • Pojemność 8 GB
  • Rodzaj microSD 
Opis

Wysoka jakość
Karta pamięci microSDHC zaopatrzona w pamięć o pojemności 8 GB, gwarantuje mnóstwo miejsca na przechowywanie plików zdjęciowych, video i wszelkiego rodzaju dokumentów. Karty z tej serii posiadają wyższe szybkości aniżeli w zwykłe karty pamięci microSDHC. Powoduje to, że karty te to rewelacyjny dobór dla aparatów cyfrowych, kamer, smartfonów i tabletów. Klasa microSDHC Class 10 nadzwyczajnie się sprawdza dla nagrań 3D i Full HD.

Kompatybilność
Karty Silicon Power microSDHC są dedykowane wyłącznie do sprzętów oznaczonych symbolem HC (High Capacity). Dzięki technice microSDHC można w pełni korzystać z maszyn obsługujących ten standard. W dodatku do karty załączony jest uniwersalny adapter, dzięki któremu można używać jej w urządzeniach z gniazdem SD/SDHC.

atest RoHS

Unijna dyrektywa (Restriction of Hazardous Substances) z 2003 roku. Odnosi się do ograniczeń zawartości tworzyw zgubnych (np. Ołów, rtęć kadm) w urządzeniach elektronicznych.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.