Menu

Karta pamięci Kingston microSD Canvas Select Plus 32GB UHS-I Class 10

Cechy produktu
  • Producent KINGSTON 
  • Pojemność 32 GB
  • Rodzaj microSD 
Opis

Olbrzymia skuteczność, szybkość i solidność. Karta pamięci microSD Canvas Select Plus firmy Kingston jest zgodna z urządzeniami Android i oferuje sprawność klasy A1. Pokaźniejsza szybkość karty i objętość do 512GB* przyspiesza wczytywanie aplikacji i umożliwia zapisywanie , a także filmów.

Karta microSD Canvas Select Plus odznacza się olbrzymią skutecznością, szybkością i trwałością. Jest niezawodna w zapisywaniu oraz obróbce fotografii i video w pełnej rozdzielczości HD. Karty Canvas producenta Kingston są poddawane rygorystycznym testom trwałości w najtrudniejszych środowiskach i warunkach pracy – dlatego możesz je wziąć w drogę i mieć pewność, że Twoje fotografie, filmy i pliki są bezpieczne.

Karty są objęte wieczystą gwarancją. Szybkość klasy 10 UHS-I, do 100MB/s* Zoptymalizowana pod kątem urządzeń Android pojemności do 512GB** odporność Wieczysta gwarancja * prędkość może zależeć od urządzenia hosta, oprogramowania i sposobu zastosowania.

** Część przekazanej pojemności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest stosowana do przechowywania danych. Z tego względu rzeczywista objętość urządzenia dostępna do przechowywania danych jest mniejsza podana na produktach.

Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash marki Kingston, przystępnym pod adresem kingston.com/flashguide.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.