Menu

Karta pamięci microSDHC 8GB GUSD 300S CL10 TS8GUSD300S

Cechy produktu
  • Producent Transcend 
  • Pojemność 8 GB
  • Rodzaj microSDHC 
Opis

MicroSDXC / SDHC 300S
Chcesz zaoszczędzić miejsce na urządzeniu przenośnym, uruchamiając aplikacje z karty pamięci? Karty microSDXC / SDHC 300S producenta Transcend to właściwy dobór! Zgodne z najnowszą klasą szybkości, karty znamionują się nieprzeciętną losową szybkością odczytu / zapisu, doskonałą do wyszukiwania znikomych fragmentów informacji z losowych lokalizacji i przyspieszania uruchamiania aplikacji.

wykonany z myślą o ekstremach
Aby zapewnić najlepszą wydajność i stabilność, karty pamięci microSD Transcend są testowane pod kątem skrajnych warunków. Są niepodatne na temperaturę, wodoodporne, wytrzymałe na wstrząsy, promieniowanie rentgenowskie i statyczne.

dobre dopasowanie do przechowywania aplikacji mobilnych
Użytkownicy niejednokrotnie instalują i uruchamiają aplikacje przenośne z kart microSD w celu zwolnienia pamięci urządzenia. Losowa skuteczność odczytu / zapisu jest zatem kluczowa. Karty pamięci microSDXC / SDHC 300S firmy Transcend perfekcyjnie nadają się do przechowywania aplikacji przenośnych.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.