Menu

Karta pamięci SANDISK microSDHC Extreme 32GB 90MB/s C10 U3 V30

Cechy produktu
  • Producent SANDISK 
  • Pojemność 32 GB
  • Rodzaj microSDHC 
  • Prędkość zapisu 60 MB/s
  • Prędkość odczytu 90 MB/s
Opis

Karta pmięci SanDisk SDSQXAF-032G-GN6AA 32GB szybkość, której Ci potrzeba prędkość, której Ci potrzeba - najlepsze rzeczy ekspresowo się zdarzają. Z dużą prędkością zapisu do 60 MB / s5, karty pamięci SanDisk SDSQXAF-032G-GN6AA 32GB prędkość, dzięki której można opanować każdy detal.

Rób zdjęcia w jakości 4K Ultra HD już dziś! efektywna karta pamięci SanDisk SDSQXAF-032G-GN6AA 32GB z klasą 10 i UHS z prędkością zezwala na przechwytywanie obrazu 4K Ultra HD i Full HD1. Twoje filmy wideo spełnią najwyższe standardy i będą wyglądać niesamowicie na najnowszych ekranach i monitorach telewizorów posiadających technikę 4K Ultra HD.

Jest to znakomita karta do kamer rodzaju GoPro. Cała pamięć, której Ci potrzeba pokaźna objętość pamięci w karcie pamięci SanDisk SDSQXAF-032G-GN6AA 32GB oznacza, że nie zabraknie Ci pamięci koniecznej do pracy, nagrywania i udostępniania wysokiej rozdzielczości filmów i zdjęć.

Uniwersalny adapter SD Karta SanDisk SDSQXAF-032G-GN6AA 32GB została ponadto zaopatrzona jest w adapter, dzięki któremu można uzyskiwać dostęp do informacji na karcie przez dowolne urządzenie wyekwipowane w gniazdo kart SD.

Będziesz mógł używać karty pamięci z kamerami typu GoPro.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.