Menu

Karta pamięci VERBATIM microSDXC 256GB

Cechy produktu
  • Producent VERBATIM 
  • Pojemność 256 GB
  • Rodzaj microSDXC 
Opis

aktualnie jest to najmniejsza gabarytowo karta pamięci przystępna na rynku. Karty microSDHC/SDXC zostały zaprojektowane z myślą o telefonach komórkowych, z tego względu są one śladowe, znamionują się niskim poborem energii i umożliwiają dłuższą pracę telefonu komórkowego.

dodatkowo mogą one być używane w urządzeniach GPS, odtwarzaczach MP3, kamerach cyfrowych i palmtopach. Lista zgodnych sprzętów zwiększa się każdego dnia, a karty Verbatim microSD współpracują przy użyciu przejściówki ze wszystkimi urządzeniami wyposażonymi w gniazdo SDHC/SDXC.

Wszystkie karty są zaopatrzone w najnowsze mechanizmy zarządzania prawami autorskimi gwarantujące legalny przepływ informacji przeznaczonych do korzystania prywatnego (obrazów, filmów, muzyki itp.) odbywający się w obrębie sieci komputerowych.

Specyfikacja Class 10 oznacza minimalną szybkość przesyłu danych na poziomie 10MB/s. Logo microSDHC/SDXC stanowi znak handlowy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.