Menu

Kingston High Endurance microSDXC 128GB UHS-I

Cechy produktu
  • Producent Kingston 
  • Pojemność 128 GB
  • Rodzaj microSDXC 
Opis

Karta pamięci High-Endurance microSD Karta High-Endurance microSD firmy Kingston to karta o wysokiej trwałości, dostosowana do wysokich obciążeń operacjami zapisu danych, na przykład w mistrzowskich i domowych systemach monitoringu video i zabezpieczeń i w rejestratorach samochodowych i kamerach osobistych.

Stały monitoring video Nagrywanie w trybie 24/7 na zapotrzebowania profesjonalnych systemów monitoringu wideo. Karta gwarantuje świetnie płynne nagrywanie i odtwarzanie video z jakością Full HD 1080p, w trybie 24/7, gwarantując rejestrację kluczowych sekund, kiedy tego najmocniej potrzebujesz.

Karta High-Endurance microSD została zaprojektowana do pracy w niełatwych warunkach, co potwierdziły adekwatne testy. Płynne i bezawaryjne nagrywanie W podróży czy w wygodnych warunkach domowych karta High-Endurance microSD firmy Kingston pozwala na bezawaryjny zapis tysięcy godzin nagrań video z kamery samochodowej lub domowej kamery do monitoringu.

bezawaryjność Kingston Karta High-Endurance microSD została zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach, co potwierdziły optymalne testy. Jest oporna na arcytrudne temperatury i wstrząsy, a także na działanie wody i promieniowania rentgenowskiego.

Karty Kingston High-Endurance microSD są przystępne w wersjach o objętości od 32 GB do 128 GB. Wszystkie są objęte trzyletnią gwarancją, bezpłatną pomocą techniczną i odznaczają się legendarną bezawaryjnością firmy Kingston®.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.