Menu

Kingston microSD Canvas Select 64GB 100/30MB/s

Cechy produktu

  • Producent Kingston 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj microSD 
  • Prędkość odczytu 100 MB/s

Opis

Olbrzymia efektywność, prędkość i trwałość. Karta pamięci microSD Canvas Select Plus marki Kingston jest zgodna z urządzeniami Android i proponuje skuteczność klasy A1. Pokaźniejsza szybkość karty i objętość do 512GB* przyspiesza wczytywanie aplikacji i zezwala na zapisywanie oraz filmów.

Karta microSD Canvas Select Plus odznacza się olbrzymią skutecznością, szybkością i trwałością. Jest niezawodna w zapisywaniu i obróbce zdjęć i video w pełnej rozdzielczości HD. Karty Canvas firmy Kingston są poddawane rygorystycznym testom trwałości w najtrudniejszych środowiskach i warunkach pracy – dlatego możesz je wziąć w drogę i mieć pewność, że Twoje zdjęcia, filmy i pliki są bezpieczne.

Karty są objęte wieczystą gwarancją. Szybkość klasy 10 UHS-I, do 100MB/s* Zoptymalizowana pod kątem maszyn Android pojemności do 512GB** odporność Wieczysta gwarancja * szybkość może zależeć od urządzenia hosta, oprogramowania i sposobu użycia.

** Część podanej obszerności urządzenia z pamięcią flash służy do obsługi formatowania i innych funkcji i nie jest używana do przechowywania informacji. Z tego względu rzeczywista pojemność urządzenia przystępna do przechowywania informacji jest mniejsza przekazana na produktach.

Więcej informacji znajduje się w przewodniku po urządzeniach pamięci flash producenta Kingston, dostępnym pod adresem kingston.com/flashguide.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.