Menu

Patriot Karta microSDXC 64GB V30

Cechy produktu
  • Producent Patriot 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj microSDXC 
Opis

Karta microSD Patriot EP A1 jest dostarczana z klasą skuteczności A1 App Classification, dzięki czemu jest gotowa do bezproblemowego stosowania w Twoich urządzeniach z Androidem. Nie tylko możesz przechowywać aplikacje na EP A1 bezpośrednio, możesz także uruchamiać aplikacje, dzięki czemu Twój telefon jest szybszy i oszczędza miejsce.

EP A1 ma w dodatku klasyfikację V30 i obsługuje nagrywanie wideo 4K, więc jest gotowa za każdym razem gdy jej Ci potrzeba. Z szybkością odczytu do 90 MB/s i zapisu do 80MB/s, karta microSD EP A1 jest nieprzeciętnym dodatekiem do telefonu albo tabletu z Androidem.Zaprojektowana, by nadążyć za szybko zmieniającymi się standardami elektroniki i wytwarzana z myślą o najwyższej skuteczności, karta microSD EP A1 od Patriot daje Ci bezusterkowość i szybkość, której szukasz z możliwością pełnego nagrywania wideo 4K.

Zaktualizuj pamięć i prędkość swego urządzenia z Androidem w tym samym czasie, bez wydawania dodatkowych pieniędzy. Maksymalna dostępność do 512 GB.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.