Menu

Platinet microSDXC Class 10 64GB + adapter

Cechy produktu
  • Producent Platinet 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj microSDXC 
Opis

Karty pamięci Platinet serii PRO są odpowiedzią na zmieniający się rynek mobilnych nośników informacji. Najnowsze oznaczenie A1 oznacza, iż karta pamięci idealnie sprawdzi się jako nad wyraz produktywne powiększenie pamięci w smartfonie.

Użytkownik może z powodzeniem przechodywać na niej informacje, aplikacje, zdjęcia, filmy z gwarancją płynnej pracy urządzenia.__NAJWAŻNIEJSZE dane__- Klasa A1: 1500 IOPS (odczyt), 500 IOPS (zapis)_- zapis do 30 MB/s_- odczyt do 90 MB/s_- klasa wideo V30_- kanon microSDXC_- w pakiecie adapter SD_- pojemność: 64 GB__doskonałA DO MULTIMEDIÓW__Klasa A1 ("App Performance") gwarantuje skuteczną pracę jako rozszerzenie pamięci w smartfonach.

dane aplikacji, gry, płynne nagrywanie video w rozdzielczości 4K, magazynowanie fotografii i video - to zadania, z którymi bez problemu poradzi sobie karta linii PRO.__wideo 4K__prędkość zapisu wynosząca do 90 MB/S zezwala na płynne rejestrowanie nagrań w wysokiej rozdzielczości 4K.

Karta pamięci poradzi sobie też z dużymi zdjęciami w formacie RAW.__Przeczytaj: Kupujemy korzystną kartę pamięci do smartfona - na jakie właściwości trzeba zwrócić uwagę?

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.