Menu

Samsung EVO Plus 64GB 100 MB/s U1

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pojemność 64 GB

Opis

Karta pamięci SD Samsung EVO Plus 64GB MB-SC64H/EU Na wszystkie cenne chwile wyprodukowane przez Samsung, eksperta w dziedzinie pamięci masowych, karta EVO Plus MB-SC64H/EU to jakość, na której możesz polegać.

Zapewni Ci przestrzeń do przechowywania dla wszystkich sprzętów, z których korzystasz na co dzień, w tym lustrzanki, smartfona czy kamery sportowej. Jest na tyle szybkie,stanie na wysokości zadania do zapisu filmów 4K i FHD.

Ultraszybki transfer informacji EVO Plus MB-SC64H/EU proponuje unikatowe szybkości na co dzień. Spełnia kanon UHS 3, co oznacza, iż obsługuje filmy w rozdzielczości 4K i fotografie seryjne*. Prędkość transferu dochodząca do 100 MB/s błyskawiczne przesyłanie materiału do komputera i udostępnianie go znajomym**.

Karty EVO Plus przystępne są w wielu objętościach: 256 GB, 128 GB, 64 GB oraz 32 GB. Taki wybór pozwoli Ci wybrać najlepszą kartę, perfekcyjnie dopasowaną do Twoich potrzeb. * Wsparcie 4K UHD tylko w kartach o objętości 256 GB, 128 GB.

Kompatybilność hosta sprzętów może się różnić. ** Wymienioną powyżej szybkość odczytu przekazano na podstawie wyników testów wewnętrznych przeprowadzonych w warunkach kontrolowanych. Rzeczywista prędkość może się różnić w zależności od obszerności karty.

Pewność w każdych warunkach choćby w obliczu żywiołów masz pewność, że to co rejestrujesz jest zabezpieczone przed nieprzystępnymi warunkami. Karta Samsung EVO Plus MB-SC64H/EU gwarantuje niezwykle kompleksową 7-stopniową ochronę*.

na dodatek otrzymała 10-letnią ograniczoną gwarancję*. * * Samsung nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i/lub utratę informacji, ani koszty poniesione w związku z odzyskaniem informacji zapisanych na karcie pamięci.

1. Zanurzenie w słonej wodzie na głębokości do 1 m do 72 godzin. 2. Temperatura użytkowania pomiędzy -25°C a 85°C, temperatura przechowywania pomiędzy -40 a 85 °C. 3. Do 100 miligrejów. 4. Do 15 000 Gausów.

5. Wstrząs do 1500 g (g – przyspieszenie ziemskie). 6. Wytrzymuje upadki z wysokości do 5 metrów. 7. Zużycie do 10000 wsunięć i wysunięć.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.