Menu

Samsung Karta pamięci MB-MC256KA/EU EVO+ mSD +Adapter

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Pojemność 256 GB
  • Rodzaj microSDXC 
Opis

Karta pamięci MB-MC256KA/EU EVO+ mSD +Adapter Cała przestrzeń, której potrzebujesz powiększona prędkość + kompatybilność = bezusterkowe działanie. EVO Plus + Adapter pozwala na przechowywanie ton multimediów w telefonie, ładowanie gier na konsolę lub pobieranie pokaźniejszej liczby aplikacji na tablet.

Najwyższa szybkość powoduje, że transfery są płynne i bezawaryjne. Szybko i gładko choćby przy wielkich plikach, EVO Plus jest niesamowicie szybki dzięki superszybkim transferom U3, klasy 10 o prędkości do 130 MB/s.

obfite aplikacje ładują się i działają płynnie, a video 4K pozostaje ostre dzięki A2, V30 i interfejsowi UHS-I. Rozwijaj się i przechowuj pokaźne Znajdź swoje wspaniałe dostosowanie spośród 64 GB, 128 GB, 256 GB lub ogromnego 512 GB.

Przy tak wielu rozmiarach wybierz znakomitą pojemność dla wszystkich swych wspomnień. Jesteś w pełni broniony EVO Plus podejmuje przygody życia dzięki ochronie przed wodą, temperaturą, promieniowaniem rentgenowskim, magnesem, upuszczeniem i ochroną przed zużyciem.

Twoje doświadczenia są niezastąpione i zasługują na bezusterkowe przechowywanie, objęte 10-letnią ograniczoną gwarancją. * marka Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia i/albo utratę informacji ani wydatki poniesione w związku z odzyskiwaniem informacji z karty pamięci.

najlepsza na świecie marka pamięci flash produktywność i bezawaryjność, na których możesz polegać od 2003 roku, wiodącej na świecie firmy pamięci flash*. Całe oprogramowanie sprzętowe i komponenty są wykonane we własnym zakresie, w tym nasze znane na całym świecie DRAM i NAND, aby zapewnić jakość, której możesz zaufać.Pozostałe atrybuty:...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.