Menu

Samsung Karta pamięci MB-MC512KA/EU EVO+ mSD +Adapter

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rodzaj SD 
Opis

Karta pamięci MB-MC512KA/EU EVO+ mSD +Adapter

  • objętość i efektywność z najwyższej półki
  • Do 100 MB/s w odczycie i 90 MB/s w zapisie
  • UHS-I Klasa szybkości 3 (U3), klasa 10

Po prostu właściwa karta

Więcej miejsca i wyższa prędkość. Odciąż swoje urządzenia, a do zapisu danych używaj karty o największej pojemności i szybkości odczytu w swojej klasie. Idealna do rejestracji i odtwarzania wideo 4K UHD, zachwycająca wydajnością i wytrzymałością... Z kartą EVO Plus nie umknie Ci nic z bogactwa życia.

Używaj karty microSD Samsung EVO Plus 2020 o największej objętości i szybkości odczytu w swojej klasie poznaj wersję z 2020 roku

Błyskawiczne prędkości zapisu i odczytu

Nagrywaj i oglądaj filmy 4K UHD bez zakłóceń. Super wysoka prędkość odczytu wynosząca do 100 MB/s powoduje, że dzięki karcie EVO Plus 512 GB przesłanie na laptop video ważącego 3 GB zajmie Ci zaledwie 38 sekund.* Rejestruj świetne, wysokiej jakości fotografie i filmy i natychmiast je udostępniaj.

Z kartą microSD Samsung EVO Plus 2020 nagrywaj i oglądaj filmy 4K UHD bez zakłóceń i przesyłaj informacje jeszcze szybciej - zobacz!

Żyj pełnią życia

Nigdy już nie martw się, iż zabraknie Ci miejsca. Pamięć 512 GB pomieści 24 godziny wideo 4K UHD, 78 godzin wideo Full HD lub 150,300 fotografii. * Ciesz się więc tym, co oferuje życie. I wszystko to zachowaj na pamiątkę.

Nie musisz martwić się, iż zabraknie Ci miejsca - poznaj wyjątkową, superszybką kartę microSD Samsung EVO Plus 2020 z adapterem SD

* Powyższe informacje przedstawiono w oparciu o testy wewnętrzne przeprowadzone z użyciem Samsung Galaxy S9+ jako urządzeniem hostowym. Dla 32GB użyto systemu plików FAT32, a dla 128GB/512GB był użyty exFAT. 3840x2160 4K UHD(30 fps), przeciętny wymiar pliku dla 30-minutowego nagrania: 10.1GB 1920x1080 Full HD(30 fps), przeciętny wymiar pliku dla 30-minutowego nagrania: 3.09GB 4032x3024 12MP, średni wymiar pliku: 3.25MB przeciętny wymiar pliku MP3: 6.2MB

rozszerzona kompatybilność

Karty EVO Plus jednocześnie SD, jak i microSD są kompatybilne z szeroką gamą sprzętów, umożliwią Ci więc nawet nagranie pełnego szczegółów video Full HD. Załączony do zestawu adapter SD pasuje do większości sprzętów niemal wszystkich marek, jednocześnie zachowując niesamowitą szybkość i produktywność kart EVO Plus.

Karta microSD Samsung EVO Plus 2020 dzięki adapterowi SD jest kompatybilna z wieloma urządzeniami - bezproblemowo będzie pasowała do różnych typów maszyn

Poczwórna ochrona

Twoje doświadczenia są niezastąpione i bezpieczne. Karty EVO Plus chronione są w czwórnasób, wytrzymają więc do 72 h zanurzenia w morskiej wodzie, skrajne temperatury, lotniskowe rentgeny i pola magnetyczne równe temu, jakie buduje rezonans magnetyczny. Producent Samsung gwarantuje dla nich 10-letnią, ograniczoną gwarancję.

Poczwórna ochrona 4 Proof sprawia, że karty microSD Samsung EVO Plus 2020 są bronione przed wodą - wytrzymają do 72 godzin zanurzenia, arcytrudnymi temperaturami, lotniskowymi rentgenami i wieloma polami magnetycznymi i mają 10-letnią gwarancję!

szybkość

  • Odczyt: do 100 MB/s poprzez interfejs UHS-1 Zapis: do 90 MB/s przez interfejs UHS-1.
  • Stopień 3, klasa 10

Gwarancja

Ograniczona 10-letna. * Gwarancja jest ograniczona dla wszystkiego typu systemów nadzorowania. ** Gwarancja na adapter SD jest ograniczona do 1 roku.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.