Menu

Samsung Karta pamięci microSD MD-MD512KB/EU 512GB PRO Plus + czytnik

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Rodzaj microSD 
Opis

Karta pamięci Samsung PRO Plus MB-MD512KB microSDXC 512GB z czytnikiem Twoja nowa karta pamięci pokaźniejsze szybkości zapisu i bezusterkowa produktywność pozwalają nagrywać płynne filmy 4K na zgodnym telefonie albo dronie.

rozszerzona pamięć masowa w karcie pamięci Samsung PRO Plus MB-MD512KB microSDXC 512GB z czytnikiem gwarantuje swobodę grania w bardziej sprawne, intensywne gry na tablecie lub urządzeniu do gier. Wypróbuj fotografie seryjne Rób fotografie jeszcze szybciej i z pokaźniejszą częstotliwością dzięki karcie pamięci Samsung PRO Plus MB-MD512KB microSDXC 512GB z czytnikiem.

Niesamowita szybkość odczytu/zapisu do 160/120 MB/s klasa U3, klasa 10 zezwala na płynne realizowanie i przesyłanie dużej liczby fotografii. Filmy 4K zachowują prędkość znamionową UHS-I, V30, a dzięki typowi A2 możesz przechowywać jeszcze więcej aplikacji i gier.

Więcej miejsca na to, co ważne Pamięć, której objętość nigdy się nie kończy. Ogromne obszerności 128 GB, 256 GB i 512 GB dużo miejsca do przechowywania. Wykonaj mnóstwo bogatych w treści, długich ujęć i oszałamiaj zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, albo umieść je w modnych aplikacjach i mediach.

Karta pamięci Samsung PRO Plus MB-MD512KB microSDXC 512GB z czytnikiem - pamięć, która Ci starczy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.