Menu

Samsung Karta pamięci SD MB-SD128KB/EU 128GB PRO Plus + czytnik

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Pojemność 128 GB
  • Rodzaj SD 
Opis

Karta pamięci Samsung PRO Plus MB-SD128KB microSDXC 128GB z czytnikiem Twoja nowa karta pamięci większe prędkości zapisu i bezawaryjna skuteczność pozwalają nagrywać płynne filmy 4K na zgodnym telefonie lub dronie.

powiększona pamięć masowa w karcie pamięci Samsung PRO Plus MB-SD128KB microSDXC 128GB z czytnikiem zapewnia swobodę grania w bardziej efektywne, intensywne gry na tablecie albo urządzeniu do gier. Wypróbuj zdjęcia seryjne Rób zdjęcia jeszcze szybciej i z pokaźniejszą częstotliwością dzięki karcie pamięci Samsung PRO Plus MB-SD128KB microSDXC 128GB z czytnikiem.

Niesamowita szybkość odczytu/zapisu do 160/120 MB/s klasa U3, klasa 10 umożliwia płynne realizowanie i przesyłanie pokaźnej liczby fotografii. Filmy 4K zachowują szybkość znamionową UHS-I, V30, a dzięki typowi A2 możesz przechowywać jeszcze więcej aplikacji i gier.

Więcej miejsca na to, co ważne Pamięć, której pojemność nigdy się nie kończy. Ogromne pojemności 128 GB, 256 GB i 512 GB niemało miejsca do przechowywania. Wykonaj sporo bogatych w treści, długich ujęć i oszałamiaj zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, albo umieść je w modnych aplikacjach i mediach.

Karta pamięci Samsung PRO Plus MB-SD128KB microSDXC 128GB z czytnikiem - pamięć, która Ci starczy.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.