Menu

Samsung MB-MJ32GA/EU Pro Endurance 32GB + Adapter

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pojemność 32 GB

Opis

Karta pamięci SD Samsung PRO Endurance 32GB MB-MJ32GA/EU + Adapter Stała pewność zapisu Nie musisz się już martwić ciągłym nagrywaniem. Karta PRO Endurance MB-MJ32GA marki Samsung zapewni rejestrację wszystkich najważniejszych momentów, ponieważ zagwarantuje najdłuższe w branży działanie w sytuacji wysokiej rozdzielczości monitoringu wideo, także w niełatwych warunkach.

Zaprojektowana, aby działać do 43 800 godzin Ciągłe nagrywanie może trwać choćby 25x dłużej w sytuacji kart ustawionych na szybkość**, co gwarantuje długotrwałe, najkorzystniejsze w swojej klasie działanie choćby do 43 800 godzin (5 lat)1.

Karta PRO Endurance MB-MJ32GA zabezpiecza dane najlepszą w klasie ograniczoną gwarancją na okres do 5 lat*** i zapisuje wszystko, czego Ci trzeba, posiadając do dyspozycji do 128 GB**** pamięci. * Różnice względem objętości: model 64 GB pozwala nagrać do 26 280 godzin, a model 32 GB – do 17 520 godzin.

Na podstawie treści video Full HD (1920x1080) rejestrowanej przy obsłudze wideo 26 Mbps. ** Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych kart Samsung opartych na TLC. *** Okres ograniczonej gwarancji wynosi: 3 lata dla modelu 64 GB, 2 lata dla modelu 32 GB, a także 1 rok dla adaptera SD.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.samsung.com/support. **** Rzeczywista objętość pamięci mierzona jest narzędziem SD Formatter 3.1 z systemem plików exFAT i może wynosić mniej wskazano na opakowaniu.

Nowy kanon monitoringu video Uzyskaj maksymalną trwałość kamer monitoringu i dozoru, a także urządzeń rejestrujących samochodowych i noszonych (body cams). W krytycznym momencie wypadku czy sytuacji awaryjnej bezawaryjna karta to podstawa.

PRO Endurance MB-MJ32GA to dobór, na którym możesz polegać, równocześnie w ważnych chwilach, jak i w przypadku konieczności długiego zapisu. Nagrywaj i odtwarzaj w 4K i FHD Wyraziste szczegóły, jakie daje obsługa standardów 4K i FHD, sprawiają, że monitoring video zyskuje nową, perfekcyjną jakość.

PRO Endurance MB-MJ32GA momentalnie i z łatwością radzi sobie z pokaźnymi plikami video, oferując nieporównane szybkości odczytu i zapisu stosownie do 100 i 30 MB/s*. * Wyniki na podstawie działania w wewnętrznych warunkach testowych.

szybkości odczytu i zapisu mogą się różnić w zależności od urządzenia-hosta. Bezpieczeństwo krytycznych danych Od ekstremalnej pogody po intensywne zużycie – PRO Endurance perfekcyjnie zdaje egzamin w prawdziwych warunkach używania.

Karta poddana została rygorystycznym testom, które potwierdziły jej niepodatność na działanie magnesów*, promieni rentgenowskich**, wody (trwałość do 72 godzin zanurzenia w wodzie morskiej, zgodność z wymogami norm IEC 60529 i IPX7), jak jeszcze temperatur operacyjnych w zakresie od -25°C do 85°C***.

* Do 15 000 gausów (wartość równa rezonansowi magnetycznemu). ** Do 50 rentgenów (wartość równa rentgenom lotniskowym). *** Zakres temperatur nieoperacyjnych wynosi między -40°C a 85°C.* firma Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenie i/albo utratę informacji ani w...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.