Menu

Samsung MB-MJ64GA/EU Pro Endurance 64GB + Adapter

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Pojemność 64 GB

Opis

Karta pamięci SD Samsung PRO Endurance 64GB MB-MJ64GA/EU + Adapter Stała pewność zapisu Nie musisz się już martwić ciągłym nagrywaniem. Karta PRO Endurance MB-MJ32GA marki Samsung zapewni rejestrację wszystkich najważniejszych momentów, ponieważ zagwarantuje najdłuższe w branży działanie w przypadku wysokiej rozdzielczości monitoringu wideo, także w skomplikowanych warunkach.

Zaprojektowana, aby działać do 43 800 godzin Ciągłe nagrywanie może trwać nawet 25x dłużej w przypadku kart ustawionych na prędkość**, co zagwarantuje długotrwałe, najkorzystniejsze w swej klasie działanie nawet do 43 800 godzin (5 lat)1.

Karta PRO Endurance MB-MJ32GA zabezpiecza informacje najlepszą w klasie ograniczoną gwarancją na okres do 5 lat*** i zapisuje wszystko, czego Ci trzeba, mając do dyspozycji do 128 GB**** pamięci. * Różnice względem objętości: model 64 GB pozwala nagrać do 26 280 godzin, a model 32 GB – do 17 520 godzin.

Na podstawie treści video Full HD (1920x1080) rejestrowanej przy obsłudze wideo 26 Mbps. ** Na podstawie wewnętrznych testów porównawczych kart Samsung opartych na TLC. *** Okres ograniczonej gwarancji wynosi: 3 lata dla modelu 64 GB, 2 lata dla modelu 32 GB i 1 rok dla adaptera SD.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.samsung.com/support. **** Rzeczywista objętość pamięci mierzona jest narzędziem SD Formatter 3.1 z systemem plików exFAT i może wynosić mniej wyszczególniono na opakowaniu.

Nowy kanon monitoringu video Uzyskaj maksymalną wytrzymałość kamer monitoringu i dozoru i urządzeń rejestrujących samochodowych i noszonych (body cams). W krytycznym momencie wypadku czy sytuacji awaryjnej bezusterkowa karta to podstawa.

PRO Endurance MB-MJ32GA to wybór, na którym możesz polegać, równocześnie w ważnych chwilach, jak i w sytuacji konieczności długiego zapisu. Nagrywaj i odtwarzaj w 4K i FHD Wyraziste szczegóły, jakie daje obsługa standardów 4K i FHD, powodują, że monitoring video zyskuje nową, wspaniałą jakość.

PRO Endurance MB-MJ32GA momentalnie i prosto radzi sobie z obszernymi plikami video, proponując niezrównane szybkości odczytu i zapisu optymalnie do 100 i 30 MB/s*. * Wyniki na podstawie działania w wewnętrznych warunkach testowych.

prędkości odczytu i zapisu mogą się różnić w zależności od urządzenia-hosta. Bezpieczeństwo krytycznych informacji Od ekstremalnej pogody po intensywne zużycie – PRO Endurance perfekcyjnie zdaje egzamin w prawdziwych warunkach użytkowania.

Karta poddana została rygorystycznym testom, które potwierdziły jej oporność na działanie magnesów*, promieni rentgenowskich**, wody (wytrzymałość do 72 godzin zanurzenia w wodzie morskiej, zgodność z wymogami norm IEC 60529 i IPX7), jak również temperatur operacyjnych w zakresie od -25°C do 85°C***.

* Do 15 000 gausów (wartość równa rezonansowi magnetycznemu). ** Do 50 rentgenów (wartość równa rentgenom lotniskowym). *** Zakres temperatur nieoperacyjnych wynosi pomiędzy -40°C a 85°C.* producent Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zniszczenie i/albo utratę informacji ani w...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.