Menu

Samsung PRO Plus 32GB 90/60 MB/s U3

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Pojemność 32 GB
  • Prędkość odczytu 90 MB/s
Opis

Karta pamięci SD Samsung PRO Plus 32GB MB-SD32H/EU Zaprojektowane dla profesjonalistów Karty SD PRO Plus cechuje ekstremalna produktywność, niezawodność oraz mnogość obszerności. Karta pamięci SD Samsung PRO Plus MB-SD32H/EU to rozwiązanie przeznaczone dla profesjonalnych fotografów i filmowców, wytworzone poprzez światowego lidera w dziedzinie pamięci flash.

Uwolnij ekstremalną szybkość Karta pamięci SD Samsung PRO Plus MB-SD32H/EU spełni oczekiwania tam, gdzie liczy się każdy ułamek sekundy. Skrajnie szybkie prędkości odczytu do 100 MB/s i zapisu do 90 MB/s* pozwolą Ci rejestrować dynamiczne fotografie seryjne i płynne video 4K**.

Do dyspozycji otrzymujesz obszerności: 256 GB, 128 GB, 64 GB albo 32 GB. Taki dobór pozwoli Ci dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie do Twoich preferencji i stylu pracy. * Wymienioną powyżej prędkość odczytu przekazano na podstawie wyników testów wewnętrznych przeprowadzonych w warunkach kontrolowanych.

Rzeczywista szybkość może się różnić w zależności od pojemności karty. ** Wsparcie 4K UHD tylko w kartach o objętości 256 GB, 128 GB, 64 GB, a także 32 GB. Kompatybilność hosta urządzeń może się różnić. Pewność w każdych warunkach choćby w obliczu żywiołów masz pewność, że to co rejestrujesz jest zabezpieczone przed skomplikowanymi warunkami.

Karta pamięci SD Samsung PRO Plus MB-SD32H/EU zagwarantuje wyjątkowo kompleksową 7-stopniową ochronę*, ponadto otrzymała 10-letnią ograniczoną gwarancję. * Samsung nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i/albo utratę informacji, ani koszty poniesione w związku z odzyskaniem informacji zapisanych na karcie pamięci.

1. Zanurzenie w słonej wodzie na głębokości do 1 m do 72 godzin. 2. Temperatura użytkowania między -25°C a 85°C, temperatura przechowywania pomiędzy -40 a 85 °C. 3. Do 100 miligrejów. 4. Do 15 000 Gausów.

5. Wstrząs do 1500 g (g – przyspieszenie ziemskie). 6. Wytrzymuje upadki z wysokości do 5 metrów. 7. Zużycie do 10000 wsunięć i wysunięć.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.