Menu

Samsung PRO Plus 64GB 100/90 MB/s U3

Cechy produktu
  • Producent Samsung 
  • Pojemność 64 GB
  • Prędkość odczytu 100 MB/s
Opis

Karta pamięci SD Samsung PRO Plus 64GB MB-SD64H/EU Zaprojektowane dla profesjonalistów Karty SD PRO Plus charakteryzuje arcytrudna sprawność, bezawaryjność, a także obfitość pojemności. Karta pamięci SD Samsung PRO Plus MB-SD64H/EU to rozwiązanie dedykowane dla fachowych fotografów i filmowców, wytworzone poprzez światowego lidera w dziedzinie pamięci flash.

Uwolnij ekstremalną prędkość Karta pamięci SD Samsung PRO Plus MB-SD64H/EU sprawdzi się tam, gdzie liczy się każdy ułamek sekundy. Arcytrudnie prędkie szybkości odczytu do 100 MB/s i zapisu do 90 MB/s* pozwolą Ci rejestrować dynamiczne fotografie seryjne i płynne video 4K**.

Do dyspozycji uzyskujesz pojemności: 256 GB, 128 GB, 64 GB lub 32 GB. Taki dobór pozwoli Ci dobrać najlepsze rozwiązanie do Twoich preferencji i stylu pracy. * Wymienioną powyżej szybkość odczytu przekazano na podstawie wyników testów wewnętrznych przeprowadzonych w warunkach kontrolowanych.

Rzeczywista szybkość może się różnić w zależności od obszerności karty. ** Wsparcie 4K UHD tylko w kartach o obszerności 256 GB, 128 GB, 64 GB i 32 GB. Kompatybilność hosta urządzeń może się różnić. Pewność w każdych warunkach nawet w obliczu żywiołów masz pewność, iż to co rejestrujesz jest zabezpieczone przed trudnymi warunkami.

Karta pamięci SD Samsung PRO Plus MB-SD64H/EU gwarantuje szczególnie kompleksową 7-stopniową ochronę*, na dodatek otrzymała 10-letnią ograniczoną gwarancję. * Samsung nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia i/lub utratę danych, ani koszty poniesione w związku z odzyskaniem informacji zapisanych na karcie pamięci.

1. Zanurzenie w słonej wodzie na głębokości do 1 m do 72 godzin. 2. Temperatura stosowania między -25°C a 85°C, temperatura przechowywania między -40 a 85 °C. 3. Do 100 miligrejów. 4. Do 15 000 Gausów.

5. Wstrząs do 1500 g (g – przyspieszenie ziemskie). 6. Wytrzymuje upadki z wysokości do 5 metrów. 7. Zużycie do 10000 wsunięć i wysunięć.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.