Menu

SanDisk SDXC 64GB Extreme 170/90MB/s

Cechy produktu
  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj SDXC 
  • Prędkość odczytu 170 MB/s
Opis

Dzięki karcie pamięci SanDisk Extreme SD UHS-I oszczędzasz czas, przesyłając multimedia z prędkością odczytu do 170 MB/s z technologią SanDisk QuickFlow. Połącz z SanDisk Professional PRO-READER SD i microSD, żeby osiągnąć maksymalne szybkości (sprzedawane osobno). Dzięki prędkości nagrywania do 80 MB/s i nagrywaniu w klasie U3 jesteś gotowy do rejestrowania wysokiej rozdzielczości, niezacinającego się video 4K UHD1. Na dodatek jest zbudowany tak, aby wytrzymać warunki pogodowe, wodę, wstrząsy i inne warunki, które nie są rewelacyjne, dzięki temu możesz mieć pewność, iż nagranie będzie idalne gdziekolwiek będziesz.

Krótszy czas przesyłania informacji

Dzięki technice SanDisk QuickFlow karta optymalizuje sprawność, oszczędzając czas przy odbiorze multimediów z dużą prędkością transferu do 170 MB/s.

szybkość zapisu do 80 MB/s

Przy szybkości ujęcia do 80 MB/s karta jest perfekcyjna do rejestrowania akcji na bieżąco, bez utraty rytmu.

nieprzeciętne rozwiązanie do nagrywania filmów 4K UHD

znakomite rozwiązanie do nagrywania przygód poza domem, weekendowych wyjazdów lub wydarzeń sportowych bez utraty nawet jednej klatki. Dzięki klasom prędkości UHS 3 (U3) i Video Speed Class 30 (V30) karta SanDisk Extreme SD UHS-I pozwala nagrywać filmy w jakości 4K UHD i Full HD bez zbędnych przerw.

trwałość, na którą możesz polegać

Zbudowana i przetestowana w trudnych warunkach karta SanDisk Extreme SD UHS-I jest odporna na temperaturę, wodoodporność, wstrząsy i promieniowanie rentgenowskie.

Odzyskiwanie przypadkowo usuniętych obrazów dzięki RescuePRO

gromadzi oprogramowanie RescuePRO do odzyskiwania przypadkowo usuniętych obrazów. Oprogramowanie należy pobrac osobno.EAN: 0619659188610
Gwarancja: gwarancja wieczysta
Kod dostawcy: SDSDXV2-064G-GNCIN
objętość pamięci flash: 64 GB
prędkość odczytu: 170 MB/s
prędkość zapisu: 80 MB/s
Klasa pamięci: V30
kanon pamięci SD / CF: SDXC
Adapter: Nie
Czytnik USB: Nie
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.