Menu

SanDisk SDXC 64GB Extreme Pro 200/90MB/s

Cechy produktu
  • Producent SanDisk 
  • Pojemność 64 GB
  • Rodzaj SDXC 
  • Prędkość odczytu 200 MB/s
Opis

Nasza najszczególniej innowacyjna karta pamięci SD UHS-I zapewnia wydajność, która przeniesie Twoją kreatywność na wyższy poziom. Dzięki szybkości zapisu choćby do 90 MB/s i klasie szybkości nagrywania UHS 3 (U3) możesz nagrywać płynnie filmy w fantastycznej jakości 4K UHD. A ponieważ nie zwalniasz tempa ponadto po zakończeniu zdjęć, gwarantuje szybkość przesyłania danych aż do 200 MB/s, aby usprawnić przepływ pracy na etapie postprodukcji. Na dodatek karta jest dopasowana do pracy w skomplikowanych warunkach pogodowych i wytrzymała na wodę, a także wstrząsy, więc możesz na niej polegać w każdych okolicznościach.

szybkość transferu do 200 MB/s

Wykonanie fotografii to dopiero połowa drogi do realizacji projektu. Możliwość szybszej pracy zapewni Ci dodatkowy czas, który przeniesie Twoją kreatywność na wyższy poziom.

wspaniała do nagrywania video 4K UHD

Czasami Ci potrzeba szybkości. Karta SanDisk Extreme PRO SD UHS-I gwarantuje efektywność umożliwiającą płynne nagrywanie nieprzeciętnych filmów w jakości 4K UHD.

oszałamiające ujęcia w trybie fotografii seryjnych Dzięki klasie prędkości UHS 3 (U3) i Video Speed Class 30 (V30) karta SanDisk Extreme PRO SD UHS-I zezwala na natychmiastowe zapisywanie zdjęć seryjnych.

odporność, na której możesz polegać Zaprojektowana i przetestowana pod kątem pracy w trudnych warunkach karta SanDisk Extreme PRO SD UHS-I jest oporna na wstrząsy, a także działanie temperatury, wody i promieni rentgenowskich.

Odzyskaj przypadkowo skasowane fotografie Obejmuje oprogramowanie do odzyskiwana informacji RescuePRO Deluxe do pobrania (licencja na 2 lata), umożliwiające odzyskiwanie przypadkowo skasowanych fotografii. Oprogramowanie należy pobrac osobno.EAN: 0619659188719
Gwarancja: gwarancja wieczysta
Kod dostawcy: SDSDXXU-064G-GN4IN
pojemność pamięci flash: 64 KB
szybkość odczytu: 200 MB/s
prędkość zapisu: 90 MB/s
Klasa pamięci: Class10
standard pamięci SD / CF: SDXC
Adapter: Nie
Czytnik USB: Nie
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.