Menu

Silicon Power karta pamięci MicroSDHC 16GB z adapterem kl. 10

Cechy produktu
  • Producent Silicon Power 
  • Pojemność 16 GB
  • Rodzaj microSDHC 
Opis
Karta pamięci asygnowana do szerokiej gamy urządzeń przenośnych, począwszy od telefonów poprzez aparaty fotograficzne do nawigacji i odtwarzaczy muzycznych. Oporna na wibracje, promienie rentgenowskie i wstrząsy najróżniejszego rodzaju. Karta micro SD to niewiele znaczący rozmiar i niewielka masa.

Jaką kartę pamięci wybrać? Karty pamięci to istotnie lubiane nośniki informacji, odkąd w telefonach jest coraz mniejsza pamięć. Na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie karty?: pojemność to pierwsza rzecz, na którą zwraca uwagę kupujący. To od niej zależy, ile zdjęć lub jak długi film na niej nagramy. Przykładowo na karcie o pojemności 16 GB zmieścimy ok 3700 zdjęć w rozdzielczości 12 megapikseli. Następnie zwróćmy uwagę na prędkość zapisu, to od tego zależeć będzie jak długo zdjęcie będzie zapisywało w aparacie. Może to trwać kilka sekund albo ułamek sekundy. szybkość odczytu, to ona decyduje jak długo potrwa transfer zdjęć do komputera.
Oryginalna karta pamięci producenta Silicon Power rodzaju microSDHC o pojemności 16 GB


Adapter do karty micro SdHC - Co to jest i do czego służy? Dodawany jest po to żeby móc odczytać kartę w komputerze, w którym nie ma czytnika na kartę micro. To jest tzw. Przejściówka. MicroSD 16GB class 10 Karta pamięci + adapter SD to „memorka" dla ciebie.

*
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.