Menu

Transcend Compact Flash Card 4GB (133X)

Cechy produktu
  • Producent Transcend 
  • Pojemność 4 GB
  • Rodzaj CF 
Opis

Niezależnie od tego, czy chodzi o portrety fotograficzne, czy reprodukcje dzieł sztuki, wodoodporne, matowe płótno Epson choćby najistotniej wymagających profesjonalistów, gdyż oferuje genialną jakość obrazu, odpowiadając przy tym na kreatywne wyzwania.

wyprodukowane z wytrzymałej mieszanki 65% poliestru i 35% bawełny wysokogatunkowe, ciężkie i gęsto tkane płótno wspaniale pasuje do wydruku fotografii i reprodukcji artystycznych.proponuje ono powłokę o pokaźnej rozdzielczości i sprężystości umożliwiającej rozciąganie bez zwisania.

na dodatek posiada delikatną strukturę, nadającą wydrukom artystyczny wygląd. W połączeniu z naszą wspaniałą reprodukcją odcieni płótno Water Resistant Matte Canvas zagwarantuje matową, wodoodporną i błyskawicznie schnącą powierzchnię dopuszczającą wszelkie wykorzystania wymagające słusznej jakości wydruku i przeznaczone do ekspozycji przez długi czas.Ponieważ wszystkie barwy, pigmenty i papiery zmieniają się wraz z upływem czasu, marka Epson nie może zagwarantować niepodatności na zmianę barw i blaknięcie tego artykułu.

Odpowiedzialność firmy Epson za jakiekolwiek wady produkcyjne i wady opakowania ogranicza się do kosztów zamiany tego produktu. Dane techniczne mogą się zmienić bez konieczności wcześniejszego powiadomienia.Ten papier dokument Digigraphie i został przebadany przez niezależne laboratoria w celu zapewnienia stabilności wydruku przez dłuższy okres czasu.

całkowitą listę papierów z certyfikatem Digigraphie można znaleźć tutaj.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.