Menu

Kask CROSS ENDURO Just 1 J38 ROCKSTAR

Cechy produktu

  • Producent JUST 

Opis

MODEL: Kask cross enduro JUST1 ROCKSTAR

Just1 jest producentem kasków z siedzibą w Pistoii we Włoszech, ale już po kilku latach stał się obecny i rozpoznawalny na rynku na całym świecie. Stosunkowo nowa marka została wprowadzona na rynek w 2011 r. Przez Tony'ego Amoriello i od tego czasu kształtuje przyszłość projektowania kasków.

Amoriello założył firmę, której celem było nie tylko produkowanie kasków, ale także stworzenie ulepszonej wersji któregokolwiek z kasków przystępnych na rynku.

Kask J38 ROCKSTAR to postępowy design, który odnajduje swoją prawdziwą siłę w prostocie. J38 ROCKSTAR to kask łączący w sobie konwencjonalny design z oryginalnym rzucającym się w oczy malowaniem.

Kask zaopatrzony jest w system J.1.E.R. (JUST1 EMERGENCY REMOVE) gwarantujący jeszcze obszerniejsze bezpieczeństwo.

wydobywane wnętrze i hipoalergiczna wyściółka, którą możemy wyprać w każdym momencie daję nam gwarancję pełnego komfortu, a wyjątkowo skuteczna wentylacja sprawi, iż kask będziemy zakładać z ogromną przyjemnością.

Kask J38 Blade posiada europejską homologację ECE R 22/05, a więc mamy pewność, iż jest optymalnie przetestowany i głównie bezpieczny.

Specyfikacja:

Kolor: czarno-żółty z grafiką ROCKSTAR

Waga: 1380 gr. +/-50gr

rodzaj kasku: cross/enduro

Skorupa termoplastyczna

Daszek z regulacją stopniową

Wyjmowalna hiperalergiczna wyściółka

Wnętrze w całości wyciągane

Poduszki policzkowe z systemem szybkiego awaryjnego wyjmowania J.1.E.R (JUST1 EMERGENCY REMOVE)

niezwykle produktywna wentylacja

konkretne metalowe wloty powietrza

Zapięcie typu DD z sytemem D-RING

homologacja ECE R 22/05

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.