Menu

Agust NATURA EQUA - kawa ziarnista 250g ŚWIEŻA

Cechy produktu
  • Producent AGUST Caffè s.n.c. 
  • Rodzaj ziarnista 
Opis

Agust Natura Equa to wysokojakościowa, naturalna arabika pochodząca z górskich plantacji Boliwii, Hondurasu oraz Meksyku. Ziarna są uprawiane na wysokości od 1400 do 1900 metrów nad poziomem morza według minimalistycznych norm rolnictwa naturalnego przez niepokaźnych producentów.

Mieszanka zniewala swoim słodkim smakiem z nutami cytrusowymi oraz delikatnym aromatem. Kawa bardzo sugerowana dla koneserów czystych arabik jako lekkie popołudniowe espresso o niskiej zawartości kofeiny. Agust Natura Equa jest wyrózniona europejskim atestem BIO-CE oraz dokumentem sprawiedliwego handlu (Fairtrade). Dodatkowo zdobyła złoty medal w konkursie International Coffee Tasting 2008 oraz 2010.

Palarnia Agust została założona w Brescii w 1953r. Pomimo, że jest to drobna marka jej kawy są wypalane od lat z zachowaniem najsurowszych norm jakościowych. Palarnia stosuje jedną z najlepszych technik optycznej selekcji zielonych ziaren, dzięki temu ryzyko zepsucia mieszanki zmniejszone jest praktycznie do zera.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.