Menu

Crema d'Oro Kawa ziarnista 1kg

Cechy produktu

  • Producent Dallmayr 
  • Rodzaj ziarnista 

Opis

Kawa ziarnista Crema dOro wytwarzana jest z pieczołowicie i skrupulatnie przypasowanej mieszanki najszlachetniejszych kawowych ziaren, które po subtelnym wypaleniu dają delikatną w smaku, jasną kawę rodzaju "Crema" o niepowtarzalnym aromacie.

pasuje rewelacyjnie do picia w biurze, restauracji czy chocby domowym zaciszu. DallmayrCrema dOro to także doskonały podarek, nadający się na każdą okazję! najczęściej oryginalny, ponieważ w Polsce takiej kawy nigdzie indziej Państwo nie dostaną, a po wtóre szczególnie wyrafinowany.

Dallmayr Crema dOro wprost świetnie nadaje się do przygotowania w tradycyjny sposób jak w dodatku przy pomocy ekspresów ciśnieniowych, kolbowych, przelewowych, kafetiery albo kawiarki. Opakowanie 1000 g.; Kawa ziarnista Crema dOro wykonana jest z pieczołowicie i dokładnie przypasowanej mieszanki najszlachetniejszych kawowych ziaren, które po subtelnym wypaleniu dają delikatną w smaku, jasną kawę rodzaju "Crema" o oryginalnym aromacie.

pasuje nadzwyczajnie do picia w biurze, restauracji czy chocby domowym zaciszu. Dallmayr Crema dOro to także idealny upominek, nadający się na każdą okazję! z zasady oryginalny, ponieważ w Polsce takiej kawy nigdzie indziej Państwo nie dostaną, a po wtóre wyjątkowo wyrafinowany.

Dallmayr Crema dOro wprost rewelacyjnie nadaje się do przygotowania w konwencjonalny sposób jak w dodatku przy pomocy ekspresów ciśnieniowych, kolbowych, przelewowych, kafetiery lub kawiarki. Opakowanie 1000 g....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.