Menu

Kawa Pellini Top 1kg

Cechy produktu
  • Producent Pellini 
Opis

Pellini to jeden z najlepszych włoskich producentów kawy. Palarnia ta dokłada wszelkich starań, ażeby jej mieszanki charakteryzowały się tak niepowtarzalnym smakiem, żeby już od pierwszej chwili po zasmakowaniu było wiadomo, że zawartość filiżanki pochodzi z Werony, prosto od Pellini. Wyjątkowa dbałość o najwyższą jakość artykułów, zaowocowała przyznaniem palarni Pellini certyfikatu UNI EN ISO 9001:2000. Jest to gwarancją tego, iż mieszanki składają się wyłącznie z najlepszych ziaren, wypalanych według metod odrębnych dla każdej kompilacji, które są każdorazowo sprawdzane pod kątem smaku ijakości przez grupę ekspertów. Wszystkie fazy produkcji są kontrolowane przy pomocynajnowocześniejszej aparatury. Świadczy to najdobitniej o zaangażowaniu Pellini w ciągłe doskonalenie swych kaw i satysfakcjonowanie kupujących.

Pellini Top jest flagową mieszanką palarni Pellini składającą się w 100% z ziaren gatunku Arabica - stwarza ją osiem najkorzystniejszych górskich odmian - które po lekkim wypaleniu dają łagodny i finezyjny smak, a także bardzo błogi aromat. Jest to kompilacja wytworzona specjalnie dla prawdziwych koneserów kawy.

Opakowanie 1 kg.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.