Menu

KAWA WŁOSKA KIMBO Espresso Bar EXTRA CREAMA 1kg ziarnista

Cechy produktu

  • Producent KIMBO 
  • Rodzaj ziarnista 

Opis

Kimbo Extra Cream 1kg włoska kawa ziarnista do ekspresu do kawiarki

genialnie skomponowana kawa. Mieszanka wyselekcjonowanych południowo-amerykańskich ziaren Arabica (50%), zbieranych na wielkich wysokościach i wysokiej jakości Robusty (50%).

Po zaparzeniu zachwyci przyjemnie słodkawym posmakiem. Aromat delikatny i zrównoważony.
W filiżance wynajdziesz również piękną, konwencjonalną cremę na espresso.

Kawa stanie na wysokości zadania nad wyraz dobrze jako baza kaw mlecznych, jak cappuccino czy latte.

Kawę Kimbo Extra Cream polecamy do:
  • ekspresu samoczynnego
  • ekspresu kolbowego
  • kawiarki
  • French Press'a
Data palenia kawy: 2020/02/04 Data przydatności kawy: 2021/08/21

Historia Cafeé do Brasil, producenta produkującej kawy Kimbo i Kose, sięga okresu przedwojennego, kiedy bracia Francesco, Gerardo i Elio Rubino pomagali ojcu w prowadzeniu kawiarni. Ich kawa była szanowana i zyskiwała coraz większą popularność. Pociągnięci sukcesem, poświęcali dużo czasu i energii na eksperymentowanie i zgłębianie tajników palenia i parzenia kawy. Pod koniec Drugiej Wojny wojny powstała ich druga kawiarnia w Neapolu. Kilka lat później wybudowali małą palarnię kawy, i zaczęli dostarczać ziarno do coraz większej ilości barów i kawiarni.

W latach 60. Marka wprowadziła nową, postępową formę opakowania - puszkę. Pozwoliło to lepiej bronić smak i aromat. Ten krok miał stanowczy wpływ na rozszerzającą się popularność ich kaw. Teraz kawy z uznanej palarni trafiać zaczęły dodatkowo do domów.
Budowa firmy została oparta na wysokiej jakości sprzedawanej kawy przy zachowaniu przystępnych cen.

W 1971 roku zmodyfikowano nazwę producenta na egzotycznie brzmiącą Kimbo. Jakość i smak niezmiennie pozostają na wysokim poziomie, czego potwierdzeniem jest popularność tej producenta nie tylko we Włoszech,także na całym świecie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.