Menu

KAWA WŁOSKA KIMBO Top Flavour 1kg ziarnista

Cechy produktu
  • Producent KIMBO 
  • Rodzaj ziarnista 
Opis
Kimbo Top Flavour 1kg włoska kawa ziarnista do ekspresu do kawiarki

Nieco łagodniejsza kawa, mająca intensywny aromat.

Przypadnie do gustu tym, którzy lubią zbalansowane espresso z całkowitą, orzechową cremą o eleganckim aromacie.

100% Arabica

Kawę Kimbo Top Flavour polecamy do:
  • ekspresu automatycznego
  • ekspresu kolbowego
  • kawiarki
  • French Press'a
Data palenia kawy: 2019/06/10 Data przydatności kawy: 2020/12/08

Historia Cafeé do Brasil, marki produkującej kawy Kimbo i Kose, sięga okresu przedwojennego, kiedy bracia Francesco, Gerardo i Elio Rubino pomagali ojcu w prowadzeniu kawiarni. Ich kawa była uwielbiana i zyskiwała coraz obszerniejszą popularność. Pociągnięci sukcesem, poświęcali dużo czasu i energii na eksperymentowanie i zgłębianie tajników palenia i parzenia kawy. Pod koniec Drugiej Wojny wojny powstała ich druga kawiarnia w Neapolu. Kilka lat później wybudowali małą palarnię kawy, i zaczęli dostarczać ziarno do coraz pokaźniejszej ilości barów i kawiarni.

W latach 60. Producent wprowadziła nową, postępową formę opakowania - puszkę. Pozwoliło to lepiej bronić smak i aromat. Ten krok miał stanowczy wpływ na powiększającą się popularność ich kaw. Teraz kawy z cenionej palarni trafiać zaczęły także do domów.
Budowa producenta została oparta na wysokiej jakości sprzedawanej kawy przy zachowaniu przystępnych cen.

W 1971 roku zmodyfikowano nazwę producenta na egzotycznie brzmiącą Kimbo. Jakość i smak niezmiennie pozostają na wysokim poziomie, czego potwierdzeniem jest popularność tej firmy nie tylko we Włoszech,na dodatek na całym świecie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.