Menu

KAWA WŁOSKA LAVAZZA Caffecrema Dolce 1 kg ziarnista

Cechy produktu
  • Producent LAVAZZA 
  • Rodzaj ziarnista 
Opis

 Kawa ziarnista Lavazza Crema Dolce 1kg Lavazza Cafe Crema Dolce to przeciętnie palona mieszanka ziaren Arabiki pochodzącej z Centralnej i Południowej Ameryki z azjatycką Robustą. Kawa o pięknym aromacie i genialnym smaku.

odpowiednio przygotowana posiada walory prawdziwego włoskiego espresso z aksamitną, długo utrzymującą się na powierzchni cremą. Lavazza Caffe Crema Dolce to kawa średnio palona. W smaku delikatna i łagodna.

wyśmienicie pasuje do przyrządzania espresso, jak i napojów kawowych na bazie mleka. Oryginalny włoski artykuł Lavazza, pochodzący z rodzimej palarni w Turynie. Skład: 80% Arabica, 20% Robusta. Stopień palenia: średni Zawartość kofeiny: przeciętna Opakowanie: 1000g wariant: Kawa ziarnista „Nigdzie się człowiek tyle nie dowie o lokalnym obyczaju, języku i slangu, o aktualnych wydarzeniach, o cenach, o tym co właśnie minęło albo ma nadejść, ba, nawet o samym sobie nigdzie się tyle człowiek nie dowie, co przy porannej kawie." Kawę pijesz gdy wstajesz, gdy pędzisz do pracy zatrzymujesz się na małą kawę, którą wypijasz przy barze i pędzisz dalej.

Gdy odwiedzasz znajomych najpierw pada pytanie o kawę. Większość z nas potrzebuje przynajmniej raz dziennie zatrzymać się i pokontemplować przy filiżance ulubionego naparu. I co by nie mówić – jest to swego typu rytuał.

Dla niektórych ogranicza się do spożywania, dla innych to cała ceremonia przygotowywania i zaparzania by w końcu móc się napić. Takie małe codzienne rytuały są szczególnie ważne – bo nic tak nie denerwuje jak fakt, iż nie możesz się napić kawy wtedy kiedy tego niezwykle Ci trzeba....

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.