Menu

Kimbo Aroma Italiano 2 x 0,25 kg mielona

Cechy produktu
  • Producent Kimbo 
  • Rodzaj mielona 
Opis
Kimbo Aroma Italiano 250g włoska kawa mielona

Kawa ta ma dość delikatny smak, a przy tym mocny, wyraźny i błogi aromat. Nadzwyczajna na co dzień. Wysoka zawartość kofeiny nieprzeciętnie Cię pobudzi, czy o proanku, czy w ciągu dnia.

potrzebnie spróbuj jej z kawiarki! konwencjonalny włoski, neapolitański fason przyniesie wspomnienie włoskiego klimatu.

Opakowanie 250g - mniejsze opakowanie uniemożliwia wietrzeniu kawy, dzięki czemu jest za każdym razem świeża, z pełnią aromatu i smaku.

Kawę Kimbo Aroma Italiano polecamy do:
  • kawiarki
  • tradycyjnego parzenia poprzez zalanie
Data przydatności kawy: 2021/05/07

Historia Cafeé do Brasil, firmy produkującej kawy Kimbo i Kose, sięga okresu przedwojennego, kiedy bracia Francesco, Gerardo i Elio Rubino pomagali ojcu w prowadzeniu kawiarni. Ich kawa była uwielbiana i zyskiwała coraz większą popularność. Pociągnięci sukcesem, poświęcali dużo czasu i energii na eksperymentowanie i zgłębianie tajników palenia i parzenia kawy. Pod koniec Drugiej Wojny wojny powstała ich druga kawiarnia w Neapolu. Kilka lat później wybudowali małą palarnię kawy, i zaczęli dostarczać ziarno do coraz większej ilości barów i kawiarni.

W latach 60. Firma wprowadziła nową, nowoczesną formę opakowania - puszkę. Pozwoliło to lepiej chronić smak i aromat. Ten krok miał zasadniczy wpływ na powiększającą się popularność ich kaw. Teraz kawy z lubianej palarni trafiać zaczęły również do domów.
Budowa producenta została oparta na wysokiej jakości sprzedawanej kawy przy zachowaniu przystępnych cen.

W 1971 roku zmieniono nazwę marki na egzotycznie brzmiącą Kimbo. Jakość i smak niezmiennie pozostają na wysokim poziomie, czego potwierdzeniem jest popularność tej firmy nie tylko we Włoszech,również na całym świecie.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.