Menu

CASIO SA-77 szary - keyboard Gwarancja 5 lat + instrukcja PL ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR ♦ SZYBKA WYSYŁKA

Cechy produktu
  • Producent Casio 
Opis
Ten wyjątkowy, 44 klawiszowy, nieznaczny instrument to rewelacyjna zabawka dla niewiele znaczących dzieci na początek drogi muzycznej, która przez zabawę uczy podstaw kształcenia słuchu i dzięki wielu atrakcyjnym funkcjom, wprowadza najmłodszych w pasjonujący świat muzyki. Pomimo śladowych rozmiarów i niskiej ceny, instrument posiada bogaty zbiór 100 brzmień, 50 rytmów oraz 10 zastosowanych utworów, co w połączeniu z modułem brzmieniowym LSI i ośmiogłosową polifonią, zezwala na dużo godzin przyjemnej zabawy z muzyką, która niewątpliwie błyskawicznie się nie znudzi. Zaimplementowany wyświetlacz demonstruje najważniejsze informacje, a przycisk prędkiej zmiany brzmienia na pianino bądź organy, w łatwy sposób daje dostęp do podstawowych ustawień. Całość dopełnia miła i przyjemna dla najmłodszych kolorystyka instrumentu. Parametry specyficzne: 100 Brzmień Dla urozmaiconego repertuaru, instrument ma 100 dobrej jakości brzmień. 50 RytmówSzeroki dobór spośród 50 różnorodnych rytmów, od bujającego walca po radosną salsę, doskonale wprowadza najmłodszych w świat muzyki Przycisk szybkiego wyboru pianina lub organTwoje ulubione brzmienie jest przystępne od ręki. Dzięki przyciskowi przywoływania barwy organ lub pianina, otrzymujesz prędki i prosty dostęp to podstawowych brzmień. 10 zastosowanych utworów do naukiTen malutki instrument posiada aż 10 wbudowanych melodii, przeróżnych stylistycznie, których nauka ucieszy każdego początkującego. Wyświetlacz LCDWbudowany wyświetlacz gwarantuje podgląd wybranych instrumentów, styli i innych widocznych informacji. Pięć padów perkusyjnych5 wbudowanych padów perkusyjnych, to nadzwyczajny sposób na naukę poczucia rytmu. Każdy pad posiada inne brzmienie instrumentu perkusyjnego, co pozwala naśladować zaimplementowane rytmy albo tworzyć atrakcyjne, świeże mini kombinacje. System nauki melodiiFunkcja zatrzymywania melodii doskonale sprawdza się przy ćwiczeniach na jedną rękę. Instrument ma 10 różnorodnych ćwiczeń do nauki.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.