Menu

Kieliszek do margerity 270ml | ELEGANCE

Cechy produktu

  • Producent Arcoroc 
  • Rodzaj kieliszek 

Opis

Kieliszek do margerity 270ml | ELEGANCE produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Podana cena jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to luksusowa firma światowego lidera w produkcji zastawy stołowej Arc International, która została wykonana,produkować trendy i reagować na potrzeby rynku gastronomicznego.Kieliszki są nierozłączną częścią sztuki degustacji wina.

trafnie dobrany kieliszek unosi walory smakowe serwowanego napoju i wyciąga z niego mnogość smaku i aromatu. Jednakowo ważne jest dobre trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, żeby nie zaburzyć procesu smakowania.Degustacja win angażuje wszystkie zmysły.

Wzrokiem dokonujemy oceny rodzaju i gatunku wina, jego kolor i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki tworzone z Kwarx’u charakteryzują się unikatową krystalicznością. Wspaniale przejrzyste szkło pozwala radować się niezmąconą barwą.Wino, które zostało napowietrzone na przykład poprzez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat.

Delikatnie odkształcona górna krawędź kieliszka zezwala na koncentrację aromatów w górnej części, aby podnieść walory smakowe cyklu degustacji.tworzone z wysokiej jakości szkła sodowego. Oporne na obicia i szok cieplny.

postępowa technologia wykończenia krawędzi szkła. Sprzedawane tylko w opakowaniach zbiorczychkod 79923 ml 270 mm Ø109x(H)160 liczba sztuk w opakowaniu 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.