Menu

Kieliszek do szampana 160m | VERSAILLES

Cechy produktu

  • Producent Chef&Sommelier 
  • Rodzaj kieliszek 
  • Przeznaczenie szampan 

Opis

Kieliszek do szampana 160m | VERSAILLES, produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Podana cena jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to elitarna marka światowego lidera w produkcji zastawy stołowej Arc International, która została wykonana,stwarzać trendy i reagować na potrzeby rynku gastronomicznego.

Kieliszki są nierozłączną częścią sztuki degustacji wina. Adekwatnie przypasowany kieliszek unosi walory smakowe serwowanego trunku i wyciąga z niego różnorodność smaku i aromatu. Tak samo ważne jest korzystne trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, aby nie zaburzyć cyklu smakowania.

Degustacja win angażuje wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny typu i gatunku wina, jego kolor i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki tworzone z Kwarx’u znamionują się nieszablonową transparentnością.

wyśmienicie przezroczyste szkło pozwala radować się niezmąconą barwą. Wino, które zostało napowietrzone na przykład poprzez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat. Delikatnie zakrzywiona górna krawędź kieliszka zezwala na koncentrację aromatów w górnej części, żeby podnieść walory smakowe cyklu degustacji.

produkowane z wysokiej jakości szkła sodowego. Wytrzymałe na obicia i szok cieplny. Postępowa technologia wykończenia krawędzi szkła. Sprzedawane tylko w opakowaniach zbiorczych. Kod, G1484, ml, 160, mm, Ø44x(H)230, ilość sztuk w opakowaniu, 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.