Menu

Kieliszek do szampana 160ml | CABERNET

Cechy produktu

  • Producent Chef&Sommelier 
  • Rodzaj kieliszek 
  • Przeznaczenie szampan 

Opis

Kieliszek do szampana 160ml | CABERNET, produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Przekazana wartość jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to elitarna marka światowego lidera w tworzeniu zastawy stołowej Arc International, która została wyprodukowana,wytwarzać trendy i reagować na zapotrzebowania rynku gastronomicznego.

Kieliszki są integralną częścią sztuki degustacji wina. Optymalnie dopasowany kieliszek podciąga walory smakowe serwowanego trunku i wydobywa z niego zasobność smaku i aromatu. Równie ważne jest dobre trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, by nie zaburzyć procesu smakowania.

Degustacja win angażuje wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny typu i gatunku wina, jego barwa i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki wykonane z Kwarx’u charakteryzują się unikatową przezroczystością.

genialnie transparentne szkło pozwala radować się niezmąconą barwą. Wino, które zostało napowietrzone na przykład poprzez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat. Delikatnie zakrzywiona górna krawędź kieliszka umożliwia koncentrację aromatów w górnej części, żeby podnieść walory smakowe cyklu degustacji.

Linia Cabernet to obfita gama kieliszków na każdą okazję. Konwencjonalne kształty i cienki brzeg każdego kieliszka wzmacniają aromatyczność i walory smakowe każdego wina. Kod, 48024, ml, 160, mm, Ø70x(H)225, liczba sztuk w opakowaniu, 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.