Menu

Kieliszek do szampana 170ml | SAVOIE

Cechy produktu

  • Producent Arcoroc 
  • Rodzaj kieliszek 
  • Przeznaczenie szampan 

Opis

Kieliszek do szampana 170ml | SAVOIE, towar sprzedawany w pełnych opakowaniach. Przekazana cena jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to ekskluzywna firma światowego lidera w wytwarzaniu zastawy stołowej Arc International, która została wytworzona,produkować trendy i reagować na potrzeby rynku gastronomicznego.

Kieliszki są nienaruszalną częścią sztuki degustacji wina. Odpowiednio dopasowany kieliszek podnosi walory smakowe serwowanego napoju i wyciąga z niego mnogość smaku i aromatu. Równie ważne jest poprawne trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, by nie zaburzyć cyklu smakowania.

Degustacja win angażuje wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny typu i gatunku wina, jego barwa i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki tworzone z Kwarx’u znamionują się wyjątkową krystalicznością.

nieprzeciętnie klarowne szkło pozwala cieszyć się niezmąconą barwą. Wytworzone z wysokiej jakości szkła sodowego. Oporne na obicia i szok termiczny. Progresywna technika wykończenia krawędzi szkła. Sprzedawane tylko w opakowaniach zbiorczych, Wino, które zostało napowietrzone na przykład poprzez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat.

Delikatnie wykrzywiona górna krawędź kieliszka zezwala na koncentrację aromatów w górnej części, żeby podnieść walory smakowe cyklu degustacji. Kod, 27810, ml, 170, mm, Ø61x(H)170, ilość sztuk w opakowaniu, 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.