Menu

Kieliszek do szampana 240ml | CABERNET

Cechy produktu

  • Producent Chef&Sommelier 
  • Rodzaj kieliszek 
  • Przeznaczenie szampan 

Opis

Kieliszek do szampana 240ml | CABERNET, artykuł sprzedawany w pełnych opakowaniach, Chef & Sommelier to ekskluzywna firma światowego lidera w wytwarzaniu zastawy stołowej Arc International, która została wytworzona,kreować trendy i reagować na potrzeby rynku gastronomicznego.

Kieliszki są nierozłączną częścią sztuki degustacji wina. Optymalnie dobrany kieliszek unosi walory smakowe serwowanego napoju i wyciąga z niego obfitość smaku i aromatu. Jednakowo ważne jest poprawne trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, aby nie zaburzyć cyklu smakowania.

Degustacja win włącza wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny typu i gatunku wina, jego barwa i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki wytworzone z Kwarx’u charakteryzują się unikatową krystalicznością.

znakomicie transparentne szkło pozwala cieszyć się niezmąconą barwą. Wino, które zostało napowietrzone na przykład poprzez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat. Delikatnie zakrzywiona górna krawędź kieliszka umożliwia koncentrację aromatów w górnej części, by podnieść walory smakowe procesu degustacji.

Linia Cabernet to znaczna gama kieliszków na każdą okazję. Klasyczne kształty i cienki brzeg każdego kieliszka wzmacniają aromatyczność i walory smakowe każdego wina. Kod, D0796, ml, 240, mm, Ø70x(H)235, opak.

6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.