Menu

Kieliszek do wina 270ml | VERSAILLES

Cechy produktu

  • Producent Chef&Sommelier 
  • Rodzaj kieliszek 
  • Przeznaczenie wino 

Opis

Kieliszek do wina 270ml | VERSAILLES, towar sprzedawany w pełnych opakowaniach. Podana wartość jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to elitarna firma światowego lidera w wytwarzaniu zastawy stołowej Arc International, która została wytwarzana,tworzyć trendy i reagować na potrzeby rynku gastronomicznego.

Kieliszki są integralną częścią sztuki degustacji wina. Optymalnie dostosowany kieliszek podwyższa walory smakowe serwowanego trunku i wydobywa z niego mnogość smaku i aromatu. Jednakowo ważne jest prawidłowe trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, żeby nie zaburzyć cyklu smakowania.

Degustacja win włącza wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny rodzaju i gatunku wina, jego odcień i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki produkowane z Kwarx’u znamionują się unikatową przejrzystością.

nieprzeciętnie przejrzyste szkło pozwala radować się niezmąconą barwą. Wino, które zostało napowietrzone na przykład przez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat. Delikatnie odkształcona górna krawędź kieliszka zezwala na koncentrację aromatów w górnej części, by podnieść walory smakowe cyklu degustacji.

produkowane z wysokiej jakości szkła sodowego. Wytrzymałe na obicia i szok cieplny. Progresywna technologia wykończenia krawędzi szkła. Sprzedawane tylko w opakowaniach zbiorczych. Kod, G1509, ml, 270, mm, Ø60(H)192, liczba sztuk w opakowaniu, 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.