Menu

Kieliszek do wina 360ml | VERSAILLES

Cechy produktu

  • Producent Chef&Sommelier 
  • Rodzaj kieliszek 
  • Przeznaczenie wino 

Opis

Kieliszek do wina 360ml | VERSAILLES, artykuł sprzedawany w pełnych opakowaniach. Podana wartość jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to elitarna firma światowego lidera w produkowaniu zastawy stołowej Arc International, która została wykonana,generować trendy i reagować na potrzeby rynku gastronomicznego.

Kieliszki są niepodzielną częścią sztuki degustacji wina. Adekwatnie dostosowany kieliszek podciąga walory smakowe serwowanego trunku i wydobywa z niego zasobność smaku i aromatu. Tak samo ważne jest korzystne trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, aby nie zaburzyć cyklu smakowania.

Degustacja win angażuje wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny typu i gatunku wina, jego barwa i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki wykonane z Kwarx’u charakteryzują się nieszablonową klarownością.

świetnie klarowne szkło pozwala cieszyć się niezmąconą barwą. Wino, które zostało napowietrzone na przykład przez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat. Delikatnie zakrzywiona górna krawędź kieliszka zezwala na koncentrację aromatów w górnej części, żeby podnieść walory smakowe cyklu degustacji.

wytwarzane z wysokiej jakości szkła sodowego. Wytrzymałe na obicia i szok termiczny. Progresywna technologia wykończenia krawędzi szkła. Sprzedawane tylko w opakowaniach zbiorczych. Kod, G1483, ml, 360, mm, Ø65x(H)212, liczba sztuk w opakowaniu, 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.