Menu

Kieliszek do wina 470ml | GRANDS CEPAGES

Cechy produktu

  • Producent Chef&Sommelier 
  • Rodzaj kieliszek 
  • Przeznaczenie wino 

Opis

Kieliszek do wina 470ml | GRANDS CEPAGES, towar sprzedawany w pełnych opakowaniach. Podana cena jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to ekskluzywna marka światowego lidera w wytwarzaniu zastawy stołowej Arc International, która została wyprodukowana,generować trendy i reagować na potrzeby rynku gastronomicznego.

Kieliszki są nierozłączną częścią sztuki degustacji wina. Odpowiednio przypasowany kieliszek unosi walory smakowe serwowanego napoju i wydobywa z niego różnorodność smaku i aromatu. Jednakowo ważne jest poprawne trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, żeby nie zaburzyć cyklu smakowania.

Degustacja win angażuje wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny rodzaju i gatunku wina, jego barwa i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki stworzone z Kwarx’u znamionują się wyjątkową transparentnością.

wspaniale transparentne szkło pozwala cieszyć się niezmąconą barwą. Wino, które zostało napowietrzone na przykład przez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat. Delikatnie odkształcona górna krawędź kieliszka zezwala na koncentrację aromatów w górnej części, by podnieść walory smakowe cyklu degustacji.

Linia kieliszków Sublym cechuje się idealnie wyważoną proporcją kształtów poszczególnych elementów kieliszka. Delikatny, a zarazem wyrafi nowany design, doda elegancji na każdym stole. Kieliszki zostały wykonane ze szkła Kwarx, które jest wspaniale transparentne i połyskujące, a w głównej mierze wyjątkowo wytrzymałe.

Wąski brzeg ulepsza walory degustacji. W dodatku kieliszek do szampana posiada efekt wzmacniający musowanie. Kod, E6101, ml, 470, mm, Ø95x(H)227, liczba sztuk w opakowaniu, 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.