Menu

Kieliszek do wina 580ml | CABERNET

Cechy produktu

  • Producent Chef&Sommelier 
  • Rodzaj kieliszek 
  • Przeznaczenie wino 

Opis

Kieliszek do wina 580ml | CABERNET, towar sprzedawany w pełnych opakowaniach. Podana cena jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to ekskluzywna marka światowego lidera w wytwarzaniu zastawy stołowej Arc International, która została produkowana,stwarzać trendy i reagować na potrzeby rynku gastronomicznego.

Kieliszki są niepodzielną częścią sztuki degustacji wina. Odpowiednio dostosowany kieliszek podwyższa walory smakowe serwowanego napoju i wyciąga z niego dostatek smaku i aromatu. Równie ważne jest korzystne trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, by nie zaburzyć cyklu smakowania.

Degustacja win angażuje wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny typu i gatunku wina, jego kolor i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki wytwarzane z Kwarx’u znamionują się unikatową przezroczystością.

wyśmienicie klarowne szkło pozwala radować się niezmąconą barwą. Wino, które zostało napowietrzone na przykład przez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat. Delikatnie zakrzywiona górna krawędź kieliszka umożliwia koncentrację aromatów w górnej części, by podnieść walory smakowe procesu degustacji.

Linia Cabernet to pokaźna gama kieliszków na każdą okazję. Klasyczne kształty i cienki brzeg każdego kieliszka wzmacniają aromatyczność i walory smakowe każdego wina. Kod, 46888, ml, 580, mm, Ø95x(H)230, liczba sztuk w opakowaniu, 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.