Menu

Kieliszek uniwersalny 400ml | CABERNET

Cechy produktu

  • Producent Chef&Sommelier 
  • Rodzaj kieliszek 

Opis

Kieliszek uniwersalny 400ml | CABERNET, produkt sprzedawany w pełnych opakowaniach. Przekazana cena jest ceną dla 1 szt. Chef & Sommelier to luksusowa marka światowego lidera w produkowaniu zastawy stołowej Arc International, która została wykonana,generować trendy i reagować na zapotrzebowania rynku gastronomicznego.

Kieliszki są integralną częścią sztuki degustacji wina. Optymalnie dobrany kieliszek unosi walory smakowe serwowanego napoju i wyciąga z niego obfitość smaku i aromatu. Równie ważne jest dobre trzymanie kieliszka, bez ogrzewania go w dłoniach, aby nie zaburzyć procesu smakowania.

Degustacja win angażuje wszystkie zmysły. Wzrokiem dokonujemy oceny rodzaju i gatunku wina, jego kolor i konsystencja dostarcza wiedzy o wieku i dojrzałości. Kieliszki produkowane z Kwarx’u charakteryzują się unikatową transparentnością.

znakomicie transparentne szkło pozwala cieszyć się niezmąconą barwą. Wino, które zostało napowietrzone na przykład przez przelanie do karafk i, subtelnie uwalnia swój aromat. Delikatnie zakrzywiona górna krawędź kieliszka pozwala na koncentrację aromatów w górnej części, żeby podnieść walory smakowe procesu degustacji.

Linia Cabernet to pokaźna gama kieliszków na każdą okazję. Tradycyjne kształty i cienki brzeg każdego kieliszka wzmacniają aromatyczność i walory smakowe każdego wina. Kod, G3573, ml, 400, mm, Ø81x(H)167, ilość sztuk w opakowaniu, 6

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.